Newsy

Zwycięstwo zespołu rocznika 2008 27.05.2022

Zwycięstwo zespołu rocznika 2008

W sobotę, 21 maja, nasz zespół wybrał się do Stęszewa na mecz z Lipnem. Pojedynek z przeciwnikiem zajmującym ostatnie miejsce w tabeli zakończył się naszym wysokim zwycięstwem.

Od początku meczu podeszliśmy wysoko na połowę przeciwnika, co skutkowało już w 3 minucie bramką dla naszego zespołu. Przez kolejne 20 minut nasi zawodnicy próbowali kilkukrotnie pokonać bramkarza drużyny przeciwnej, strzałami z dystansu, po indywidualnych akcjach czy stałych fragmentach gry. Niestety, kilka niewykorzystanych sytuacji z naszej strony, dwa błędy w obronie i straciliśmy dwie bramki. Przed  przerwą udało nam się wyrównać wynik na 2:2 - po rzucie różnym piłka odbita przez jednego z obrońców znalazła się w siatce drużyny gospodarzy.

W drugiej połowie praktycznie nie wychodziliśmy z połowy przeciwnika. Graliśmy szeroko, odważnie i przede wszystkim skutecznie. Po kilkunastu minutach udało nam się wyjść na prowadzenie, co okazało się  punktem zwrotnym tego meczu. Od tego momentu większość akcji w środku pola oraz w bocznych sektorach boiska kończyło się golem. Ostatecznie odnieśliśmy zwycięstwo 7:2, strzelając 5 bramek w drugiej połowie.
________________________

Lipno Stęszew - Koziołek Poznań 2:7 (2:2)
Gole: Szymczak (4), Kozłowski (2), gol samobójczy

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner