Drużyna Drużyna

2018


 • Drużyna
 • Komunikaty
Drużyna Drużyna

2018


 • Drużyna
 • Komunikaty

Komunikaty

 •  
 • 21.05.2024

  Pomysł budowy pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią pojawił się ponad dekadę temu. Od początku zależało nam, by Klub Sportowy Koziołek Poznań mógł działać w możliwie najlepszych warunkach. Ten projekt nie byłby możliwy bez wsparcia firmy Marathon International. Wspólnie przez 10 lat staraliśmy się o odpowiednią działkę pod tę budowę. To się udało! Z początkiem roku wydzierżawiliśmy teren u zbiegu ulic Kurlandzkiej, Szwedzkiej i Szwajcarskiej. Czas na prace projektowe i domknięcie budżetu na tę inwestycję.

  Sam projekt i wszelkie formalności związane z przygotowaniem do budowy to koszt ponad 100000 zł. Pokrycie tej kwoty bez pomocy firmy Marathon International nie byłoby możliwe. My musimy jednak dorzucić 25000 zł i taką kwotę zbieramy. O takie wsparcie prosimy naszych kibiców, zawodników, rodziców młodych adeptów i tych, którym na sercu leży dobro poznańskiego sportu. Link do zbiórki poniżej:


  W najbliższą niedzielę, 26 maja, o godzinie 11:30, rozegramy kolejny turniej Wielkopolskiego ZPN. Mecze odbędą się na boisku przy w Poznaniu, ulicy Piłsudskiego 112. Zbiórka jest zaplanowana na godzinę 11:15. Lista powołanych zostanie podana po czwartkowym treningu. Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. W razie nieobecności prosimy o poinformowanie trenera.


 • 07.05.2024

  W najbliższą sobotę, 11 maja, o godzinie 14:00, rozegramy kolejny turniej Wielkopolskiego ZPN. Mecze odbędą się na boisku przy ulicy Gdańskiej. Zbiórka jest zaplanowana na godzinę 13:45. Lista powołanych:

  • Franciszek Bigus,
  • Tymoteusz Czaja,
  • Wiktor Helak,
  • Anna Krukowska,
  • Kacper Łoboźniak,
  • Stanisław Nowak,
  • Zenon Olczykowski,
  • Błażej Ratajczak,
  • Maja Ratajczak.


  Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. W razie nieobecności prosimy o poinformowanie trenera.

  Nasz klub obchodzi w tym roku 15 lat istnienia. W najbliższą sobotę, 11 maja, o godzinie 16:00, na boisku na Śródce, odbędzie się Rocznicowy Mecz KS Koziołka Poznań. Poza wieloma atrakcjami i specjalną oprawą meczu naszych seniorów z KKS Lechią Kostrzyn, w przerwie poczęstujemy wszystkich kibiców wielkim tortem urodzinowym. Serdecznie zapraszamy kibiców, zawodników oraz ich rodziców.


 • 22.04.2024

  W najbliższą niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 16:00, rozegramy drugi turniej Wielkopolskiego ZPN. Mecze odbędą się na boisku w Poznaniu, przy ulicy Głuszyna 232. Zbiórka jest zaplanowana na godzinę 15:45. Lista powołanych zostanie podana po czwartkowym treningu. Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. W przypadku nieobecności prośba o poinformowanie trenera.


 • 09.04.2024

  W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, o godzinie 14:00, rozegramy pierwszy turniej Wielkopolskiego ZPN w tym sezonie. Mecze odbędą się na boisku w Kamionkach, przy ulicy Mieczewskiej 2. Zbiórka jest zaplanowana na godzinę 13:45. Lista powołanych zostanie podana po czwartkowym treningu. Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. W przypadku nieobecności prośba o poinformowanie trenera.


 • 22.03.2024

  W najbliższą sobotę, 23 marca, o godzinie 16:00 rozegramy sparing z KS Avią Kamionki. Spotykamy się na boisku przy ulicy Harcerskiej 5 w Poznaniu. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 15:45. Powołani są wszyscy zawodnicy obecni na poniedziałkowym i czwartkowym treningu. Obowiązuje czarna koszulka treningowa, czarne spodenki erima, żółte getry oraz woda. Prosimy o potwierdzenie obecności u trenera.


 • 13.03.2024

  W najbliższą niedzielę, 17 marca, o godzinie 14:00, rozegramy trójmecz z drużynami MKS Przemysława Poznań oraz PSS Juniora Koziegłowy. Spotykamy się na boisku przy ulicy Gdańskiej w Poznaniu. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 13:45. Lista zawodników powołanych zostanie podana po czwartkowym treningu. Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. Prosimy o potwierdzenie obecności u trenera.


 • 27.02.2024

  W najbliższą niedzielę, 3 marca, o godzinie 10:00, zagramy sparing z UKS Orlik Mosina. Spotkanie rozegramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy ulicy Gdańskiej. Zbiórka o 9:45. Kończymy około godziny 12:00. Powołania zostaną podane po środowym treningu. Uczestnicy proszeni są o zabranie czarnej koszulki treningowej, spodenek klubowych, żółtych getrów erima, butelki z wodą lub herbatą.


 • 12.02.2024

  Informujemy, że zgodnie z planem zajęć, w tym tygodniu nie trenujemy. Pierwsza połowa ferii jest wolna. Te zajęcia odrobimy w jeden z kolejnych weekendów. W przyszłym tygodniu trenujemy już normalnie. Jeśli pogoda pozwoli, z początkiem marca wrócimy na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

  Już po raz kolejny prosimy kibiców naszego klubu o przekazanie części należnego podatku, na rzecz KS Koziołek Poznań. Ponownie odbędzie się to przy współpracy z Fundacją Młodzi Młodym, która utworzyła dla naszego klubu subkonto. Będzie na nie trafiało półtora procenta podatku od tych osób, które wpiszą w zeznaniu rocznym nasze stowarzyszenie jako beneficjenta pomocy.

  Chcąc przekazać jeden procent podatku, należy w picie rocznym podać numer KRS 0000270261, kwotę zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy oraz cel szczegółowy czyli Klub Sportowy Koziołek Poznań 403.

  Serdecznie dziękujemy tym, którzy zdecydują się nam zaufać i pomóc. W działalności organizacji takich jak Klub Sportowy Koziołek Poznań liczy się każda złotówka!


 • 09.01.2024

  W najbliższą sobotę, 13 stycznia, o godzinie 9:00 rozegramy miniturniej na hali sportowej w Czerwonaku przy ulicy Leśnej 6. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 8:45. Powołani są wszyscy zawodnicy obecni na poniedziałkowym i czwartkowym treningu.


 • 15.12.2023

  W najbliższą niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań. Miejscem naszego spotkania, które po raz kolejny organizujemy wspólnie ze sponsorem klubu, firmą Marathon International, będzie aula Collegium Da Vinci. Jej gmach znajduje się przy ulicy Tadeusza Kutrzeby. Dla wszystkich naszych zawodników, ich rodziców, kibiców naszego klubu, obecność obowiązkowa! Zapraszamy! Więcej szczegółów na stronie głównej.


 • 09.11.2023

  W niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań. Miejscem naszego spotkania, które po raz kolejny organizujemy wspólnie ze sponsorem klubu, firmą Marathon International, będzie aula Collegium Da Vinci. Jej gmach znajduje się przy ulicy Tadeusza Kutrzeby. Poprzednie spotkania, organizowane kilka lat temu w tym miejscu, były bardzo udane. Liczymy, że tym razem będzie podobnie!

  W pierwszym tygodniu ferii, w dniach od 12 do 16 lutego 2024, odbędą się Piłkarskie Półkolonie z KS Koziołek Poznań. Więcej szczegółów oraz koszty, można znaleźć w sekcji dla zawodnika, w zakładce dotyczącej półkolonii.

  Rozpoczęliśmy pracę nad przyszłorocznymi terminami obozów letnich. Nasze zgrupowanie odbędzie się w dniach od 12 do 18 sierpnia 2024 roku. Więcej szczegółów tego wyjazdu oraz koszty, można znaleźć w sekcji dla zawodnika, w zakładce dotyczącej obozów.


 • 25.10.2023

  W najbliższą niedzielę, 29 października, o godzinie 12:00, rozegrany zostanie miniturniej piłkarski. Mecze odbędą się na boisku przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu. Zbiórka jest zaplanowana została na godzinę 11:45. Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. W przypadku nieobecności prośba o poinformowanie trenera.


sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner