Newsy

Zwycięstwo w Śremie 01.05.2024

Zwycięstwo w Śremie

Trampkarze starsi pokonali Wartę.

Drużyna trampkarzy starszych nieźle rozpoczęła rundę wiosenną. W pierwszych czterech spotkaniach udało nam się zdobyć 7 punktów. Liczyliśmy na kolejne 3 oczka w wyjazdowym meczu z Wartą Śrem.

Początek spotkania należał do gospodarzy. To oni byli bardziej zdeterminowani, lepiej utrzymywali się przy piłce i kreowali sytuacje bramkowe. Źle weszliśmy w ten mecz i pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele. Jedna z takich sytuacji zakończyła się utratą bramki. Po 20 minutach wróciliśmy jednak do dobrej dyspozycji. Jeszcze przed przerwą gola wyrównującego z rzutu wolnego zdobył Mateusz Jardanowski. Po zmianie stron uzyskaliśmy sporą przewagę optyczną. Niestety, nie potrafiliśmy tego przełożyć na bramki. Świetne okazje miał Mateusz Jaźwiecki, Mateusz Nowak, Kamil Kromski. Kiedy do końca spotkania zostało już tylko 10 minut, gola głową zdobył ten drugi, a kilka minut później Maurycy Śliwicki ustalił wynik na 3:1.

Cieszy, że po trudnym początku potrafiliśmy wrócić do dobrej dyspozycji. Martwi, że mimo dużej przewagi w drugiej części meczu, trudno było nam zdobywać bramki. Brawa należą się jednak w całej drużynie. To był dobry mecz. W najbliższy weekend pauzujemy, by za dwa tygodnie zagrać na wyjeździe z KS 1920 Mosina.

__________________________________

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner