Newsy

Zwycięstwo Trampkarzy Młodszych 02.11.2022

Zwycięstwo Trampkarzy Młodszych

Nasz zespół zmierzył się z MKS Trzemeszno.

Pierwsza połowa nie przebiegała tak, jak sobie założyliśmy. Od początku mieliśmy narzucić warunki gry. Nic z tego nie wyszło. Byliśmy zbyt bierni na połowie przeciwnika, zbyt niedokładni, kiedy już przejmowaliśmy piłkę. Nie było to nasze najlepsze czterdzieści minut. Niestety, słaba gra naszego zespołu zakończyła się stratą gola i na przerwę schodziliśmy nieznacznie przegrywając.

W drugiej mieliśmy pokazać lepszą piłkę w naszym wykonaniu. O tym, że stać na dużo więcej, wiedzieliśmy. Nadal staraliśmy się odbierać piłkę na połowie przeciwnika, ale też mieliśmy być dokładniejsi i bardziej kreatywni. Na szczęście dość szybko odrobiliśmy straty i strzeliliśmy drugą bramkę. Autorami trafień byli Maurycy Śliwicki i Jakub Figaszewski. Atakowaliśmy. Wydawało się, że stać nas na strzelenie kolejnych goli, ale na osiem minut przed końcem to gospodarze wyrównali. Nie zostało nam wiele czasu na strzelenie zwycięskiej bramki, ale przeważaliśmy i mieliśmy swoje szanse. Jedną z nich, po uderzeniu sprzed pola karnego, wykorzystał Antoni Małecki. Mecz wygraliśmy 3:2!

Wydaje się, że dla naszej drużyny był to kolejny mecz, kiedy nie pokazaliśmy pełni naszych możliwości. Cieszy jednak, że dwukrotnie potrafiliśmy odwrócić losy tego meczu! Przed nami trzy ostatnie spotkania. Za tydzień zagramy na własnym boisku z drugą drużyną SKS Unią Swarzędz.