Newsy

Zwycięstwo Trampkarzy Młodszych 14.09.2022

Zwycięstwo Trampkarzy Młodszych

Był to dla naszej drużyny trzeci jesienny pojedynek. Dwa wcześniejsze zakończyły się naszym zwycięstwem.

Spotkanie zaczęliśmy bardzo nerwowo, popełniając sporo błędów w ustawieniu. Szybko straciliśmy gola. Na całe szczęście nasza drużyna dobrze zareagowała na tę stratę i kilkanaście minut później już prowadziliśmy 2:1. Gole zdobyli Maurycy Śliwicki oraz Mateusz Jardanowski. Rezultat do przerwy już się nie zmienił. Po zmianie stron drużyna z Trzemeszna zaatakowała trochę odważniej, a my szukaliśmy gola po szybkim ataku. Niestety, marnowaliśmy sytuację za sytuacją. Okazje mieli Maurycy Śliwicki, Kuba Figaszewski, w słupek trafił Kuba Księżnik. Trzeba jednak oddać, że rywal też miał swoje szanse. Ostatnie trafienie należało jednak do naszego zespołu. Kuba Figaszewski zdobył gola na 3:1!

Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Graliśmy nerwowo i chaotycznie. Popełnialiśmy sporo błędów. Brakowało umiejętności utrzymania się przy piłce, szczególnie w środkowej części boiska. Cieszy, że mimo wszystko udało nam się zdobyć punkty w tym meczu. Przed nami kolejne wyzwanie. W sobotni poranek zmierzymy się na wyjeździe z drugą drużyną Unii Swarzędz.