Newsy

Zapowiedź weekendu 23.03.2023

Zapowiedź weekendu

Poniżej plan naszych meczów ligowych na sobotę i niedzielę.

Seniorzy - Niedziela, 14.00
Koziołek Poznań - Kotwica Kórnik II

Jesienią nasz młody zespół zebrał sporo doświadczenia, prezentując niezły styl, ale często mając problemy z przełożeniem tego na gole i punkty. Taka sytuacja miała miejsce między innymi w pierwszym spotkaniu z Kotwicą, która na swoim obiekcie z zimną krwią wykorzystała nasze błędy. W okresie zimowym zagraliśmy 7 meczów kontrolnych, notując 3 zwycięstwa, 3 porażki i remis. Czas, aby zebrane doświadczenie z pierwszej połowy sezonu i nieźle przepracowana zima przyniosły nam punkty.

Juniorzy Młodsi B1 - Sobota, 10.00
Błękitni Owińska - Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Tomasza Pilarczyka świetnie weszli w rundę wiosenną notując dwa zwycięstwa. W trzecim meczu naszym przeciwnikiem będzie beniaminek ligi wojewódzkiej z Owińsk. Rywale przed tygodniem wywieźli komplet punktów z Budzynia i, podobnie jak my, także będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Zapowiada się zatem ciekawy i zacięty pojedynek.

Juniorzy Młodsi B2 - Niedziela, 10.00
Koziołek Poznań I - Avia Kamionki

W pierwszym wiosennym meczu zmierzymy się z ekipą z Kamionek. Oba zespoły jesienią grały w różnych grupach na poziomie I ligi okręgowej. Nasza drużyna po solidnej, ale nie idealnej jesieni, bardzo systematycznie pracowała na treningach przez całą zimę i liczy na udaną rundę wiosenną. Ważny będzie jednak początek rozgrywek i pierwszy mecz, który powinien pokazać, na co nas stać.

Trampkarze Starsi C1 - Niedziela, 11.00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Koziołek Poznań

Na pierwsze spotkanie o ligowe punkty zespół trenera Marka Witoszyńskiego wybierze się do Grodziska. Rywale jesienią wygrali swoją grupę w II lidze okręgowej i wywalczyli awans na wyższy poziom rozgrywek. W naszym zespole doszło do kilku wzmocnień w okresie zimowym, co daje trenerowi nowe możliwości. Zapowiada się więc ciekawe widowisko i trudno wskazać jednoznacznego faworyta.

Trampkarze Młodsi C2 - Sobota, 10.00
Avia Kamionki - Koziołek Poznań I

Jesienią nasz zespół radził sobie solidnie i pewnie wywalczył awans do I ligi okręgowej. Już w pierwszym meczu czeka nas jednak trudne zadanie, bo drużyna gospodarzy jesienią zajęła II miejsce na tym poziomie rozgrywek i na własnym obiekcie będzie chciała sięgnąć po komplet punktów. Ekipa Koziołka ma za sobą dobrze przepracowaną zimę, sporo sparingów z mocnymi rywalami, zatem po cichu liczymy na niespodziankę.


Powodzenia!

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner