Newsy

Wygrany mecz trampkarzy młodszych 15.05.2024

Wygrany mecz trampkarzy młodszych

Nasz zespół pokonał Koronę Zakrzewo.

Trampkarze młodsi naszego klubu do weekendowego pojedynku z Koroną Zakrzewo przystępowali z pozycji wicelidera, mając w tej rundzie tylko jedną porażkę. W pierwszym spotkaniu na boisku przeciwnika wygraliśmy 3:2.

Pierwsze minuty spotkania były wyrównane, choć to nasz zespół stworzył sobie więcej okazji do otwarcia wyniku. Dobrze się broniliśmy, kontrolowaliśmy przebieg pierwszej połowy, w której mieliśmy kilka szans do strzelenia bramki. Niestety, albo pudłowaliśmy, albo lepszy okazywał się bramkarz gości. Po zmianie stron obie drużyny starały się odważniej zaatakować. Już po czterech minutach Mateusz Tracichleb uderzył z kilkunastu metrów i zdobył, jak się później okazało, jedyną bramkę tego dnia. Mieliśmy jeszcze kilka okazji i powinniśmy podwyższyć wynik spotkania. Niestety, nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Ostatni kwadrans należał do przeciwnika. Zespół z Zakrzewa posiadał piłkę, ale przy dobrze zorganizowanej obronie naszego zespołu, nie był w stanie nam zagrozić.

Po siedmiu kolejkach czeka nas zasłużony wolny weekend, tak by już za półtora tygodnia zmierzyć się na wyjeździe z TPS Winogrady.

____________________________________________

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner