Newsy

Weekend w Berlinie 18.01.2023

Weekend w Berlinie

Zespół rocznika 2009 wybral się na sparingi z Rot-Weiß Viktoria Mitte.

W sobotni poranek 20 zawodników naszego klubu udało się do Berlina. Od początku w autobusie panowała dobra atmosfera. Czekało nas sporo pozytywnych emocji. Po dojeździe na miejsce zwiedziliśmy Muzeum Historii Naturalnej, a po południu zagraliśmy grę wewnętrzną. Pogoda nie sprzyjała. Było mokro i wietrznie, ale spotkanie stało na wysokim poziomie, również za sprawą grających trenerów. Wieczorem zjedliśmy pożywny posiłek, obejrzeliśmy mecz Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej i udaliśmy się do łóżek.

Poranek to bardzo dobre śniadanie, przygotowane przez trenerów Macieja i Łukasza. Wczesnym popołudniem rozpoczęliśmy rywalizację z dwoma zespołami gospodarzy. Początek był obiecujący. Zremisowaliśmy z drużyną rocznika 2009 oraz wygraliśmy wysoko z zespołem rocznika 2010. Niestety, w rundzie rewanżowej w nasze szeregi wkradło się trochę bałaganu i oba spotkania przegraliśmy. Warto przypomnieć, że dla naszego zespołu była to pierwsza rywalizacja w formacie jedenastoosobowym od początku grudnia.

Do Poznania wróciliśmy późnym wieczorem. Wyjazd możemy uznać za udany. O tym, że tak było, świadczyć może bardzo wysoka frekwencja na poniedziałkowych zajęciach. Przed nami sporo treningów, meczów kontrolnych, a także marcowy turniej w Licheniu. Zespół jest liczny,a zatem rywalizacja o pierwszy skład wpłynie z pewnością na poziom sportowy trampkarzy młodszych.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner