Newsy

Udany weekend młodzików starszych 07.06.2022

Udany weekend młodzików starszych

W niedzielę zagraliśmy z Orkanem Konarzewo oraz Victorią Września. Oba te spotkania odbyły się na naszym boisku.

Pierwszy mecz z Orkanem Konarzewo zakończył się naszym zwycięstwem 2:0. Na podobny wynik liczyliśmy tym razem. Zaczęliśmy nieźle. Posiadaliśmy piłkę i kreowaliśmy sporo sytuacji bramowych. Przed przerwą dwie z nich wykorzystali Emilian Schubert oraz Stanisław Szydłowski. W drugiej połowie chcieliśmy zaliczyć kolejne trafienia, ale byliśmy mało skuteczni. Po dobrej akcji Maksymiliana Podlewskiego oraz Jędrzeja Siemka, gola strzelił Leon Sylwanowicz. Niestety, w ostatnim kwadransie nie potrafiliśmy trafić do bramki przeciwnika. To zespół z Konarzewa dał radę zdobyć gola na 3:1 i takim wynikiem skończyło się to spotkanie.

Wieczorem zmierzyliśmy się z Victorią Września. Był to rewanż za wysoką porażkę na wyjeździe. Tym razem jednak zagraliśmy dużo lepiej. Gra była wyrównana, choć trzeba przyznać, że to nam udawało się częściej stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika. Jedną z takich sytuacji wykorzystał Alex Ziółkowski. Kiedy wydawało się, że na przerwę zejdziemy prowadząc, goście zdobyli, uderzeniem spoza pola karnego, gola wyrównującego. Początek drugiej połowy należał do nas. Gola na 2:1 strzelił ponownie Alex Ziółkowski. Po tym trafieniu zespół z Wrześni zaatakował, ale nie potrafił sobie wypracować sytuacji do zdobycia bramki. Ostatecznie udało im się wyrównać dzięki kolejnemu udanemu uderzeniu spoza pola karnego. Mieliśmy jeszcze okazje, by zdobyć trzecią bramkę, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem. Zagraliśmy dobre spotkanie z liderem tabeli. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy w drugiej połowie prowadzić 3:1. Swoje szanse mieli Antoni Małecki oraz Mateusz Piotrowski. Nie zmienia to faktu, że było to szóste z kolei spotkanie bez porażki. Oby tak dalej!

Przed nami kolejny weekend. Oba mecze odbędą się w sobotę. Najpierw zmierzymy się z na wyjeździe z Gromem Plewiska, później na Śródce podejmiemy Lidera Swarzędz. Trzymajcie kciuki!