Newsy

Udany rewanż trampkarzy starszych 16.11.2023

Udany rewanż trampkarzy starszych

Nasz zespół pokonał Błękitnych Owińska.

W pierwszym spotkaniu, na boisku przeciwnika, rozegraliśmy tylko jedną dobrą połowę. Niestety, druga część tego meczu była zdecydowanie na korzyść Błękitnych i przegraliśmy 2:6.

Tym razem pierwsze minuty to przewaga zespołu gości. Mieliśmy problem z wyjściem z własnej połowy. Staraliśmy się grać od bramkarza do strefy niskiej i cierpliwie budować atak pozycyjny. Po kilku minutach zespół Błękitnych ustawił się niżej. Co sprawiło, że mecz się wyrównał. Po 30 minutach, za zagranie ręką w polu karnym, sędzia przyznał naszej drużynie jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Matvii Terletskyi. Do przerwy wynik już się nie zmienił.

W drugiej połowie przeciwnicy dążyli do wyrównania stanu meczu, ale dobrze się broniliśmy. Zespół Błękitnych grał agresywnie w pressingu wysokim. Kilkukrotnie otworzyliśmy więc grę długim podaniem. Jedno z takich zagrań dało nam kolejną bramkę. Odbitą od obrońcy piłkę, Artur Sowa podał do Kamila Kromskiego, który trafił do pustej bramki. W kolejnych minutach obraz gry się nie zmienił. Obie strony miały kilka okazji, ale piłka nie wpadła do żadnej z bramek. Na kilka minut przed końcem spotkania sędzia podyktował dla gości rzut wolny sprzed pola karnego. Źle ustawiliśmy się w tym fragmencie gry i przeciwnicy łatwo zdobyli bramkę kontaktową. Stracony gol wprowadził trochę nerwowości, ale ostatecznie zwyciężyliśmy 2:1.

Wydaje się że oba zespoły zagrały dość chaotycznie, ale to nasza drużyna potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Brawa dla całego zespołu.

_______________________________________________

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner