Newsy

Remis w Gnieźnie 05.10.2022

Remis w Gnieźnie

Zespół trampkarzy młodszych wybrał się na mecz z Mieszkiem.

Początek spotkania to nasze próby odebrania piłki na połowie przeciwnika. Udało się! Już po 10 minutach prowadziliśmy 1:0. Gola zdobył Filip Wieczorek. Niestety, kwadrans później przeciwnicy doprowadzili do wyrównania. Przed zmianą stron mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, ale niestety nie udało się umieścić piłki w siatce. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1.

W drugiej połowie znowu szybko objęliśmy prowadzenie. Gola zdobył Maurycy Śliwicki. Radość nie trwała długo. Przeciwnicy wykorzystali dwa stałe fragmenty gry. Po rzucie wolnym i rzucie rożnym objęli prowadzenie. Ostatni kwadrans to ataki naszej drużyny. Okazji było bardzo dużo, ale wystarczyło to ledwie na remis. Przeciwnicy sami skierowali piłkę do swojej bramki.

Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Graliśmy chaotycznie, nerwowo, nie potrafiąc utrzymać się przy piłce. Wydaje się, że stać na nas na więcej. Bez względu na wynik, zawodnicy powinni prezentować styl, który wypracowujemy na treningach.

Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy rundę rewanżową. Zagramy wyjazdowy mecz z Meblorzem Swarzędz.