Newsy

Remis trampkarzy starszych 30.05.2022

Remis trampkarzy starszych

Zespół rocznika 2007 w sobotę rano zmierzył się z Talentem Poznań.

Od początku bardzo duży wpływ na przebieg meczu miały trudne warunki atmosferyczne. Silny wiatr utrudniał dłuższe utrzymywanie się przy piłce zawodnikom obu drużyn i powodował, że większość akcji ofensywnych kończyła się na 3-4 podaniach. Z związku z tym, a także dość nierówną nawierzchnią boiska na os. Rusa, zespoły starały się zdobywać teren głównie dłuższymi podaniami, licząc przy tym na błędy przeciwników.

Nam taki błąd przydarzył się już w 7 minucie gry, gdy nieporozumienie bramkarza i obrońców wykorzystali gospodarze. Dziesięć minut później w podobnych okolicznościach to my zdobyliśmy bramkę - dośrodkowanie Ryszarda Sosnowskiego, błąd bramkarza i strzał Eryka Frąckowiaka do pustej bramki dały nam wyrównanie. Kilka minut później prowadzenie pewnym strzałem po podłożu dał nam Grzegorz Wojciechowski. Mimo kilku okazji z obu stron do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugą część spotkania weszliśmy zdecydowanie rozkojarzeni i popełniliśmy kilka błędów indywidualnych, a do tego w fazie bronienia przegrywaliśmy walkę w środkowej strefie boiska. Gospodarze nasz słabszy fragment wykorzystali po kilku minutach i wyrównali na 2:2. Dziesięć minut później spory błąd popełniliśmy przy rzucie wolnym rywali z połowy boiska. Dośrodkowanie w światło bramki i niepewna interwencja bramkarza oznaczały wynik 3:2 dla Talentu. Kilka zmian w ustawieniu, które zrobiliśmy w ostatnich 20 minutach meczu pozwoliły nam nieco przejąć inicjatywę. Sygnał do odrabiania strat dał świetnym uderzeniem Jonasz Michalak, jednak piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wróciła w pole gry. Na siedem minut przed końcem nasze ataki przyniosły wyrównanie. Sprytny strzał Mateusza Podskarbiego nie dał szans bramkarzowi i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Był to dla nas z pewnością trudny mecz, w którym popełniliśmy sporo błędów indywidualnych i zespołowych. Nie zmienia to jednak faktu, że na wymagającym terenie pokazaliśmy duże zaangażowanie i walczyliśmy od pierwszej do ostatniej minuty. I za to zespołowi na pewno należą się brawa.
_____________________________________
Talent Poznań - Koziołek Poznań 3:3 (1:2)
Gole: E. Frąckowiak, G. Wojciechowski, M. Podskarbi
Skład: B. Kazimor, Ł. Gulik, J. Michalak, M. Kurc, R. Sosnowski, K. Siemek, T. Bryk, M. Podskarbi, J. Konieczny, E. Frąckowiak, G. Wojciechowski oraz R. Piotrowski, D. Krzywicki, K. Sroczyński

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner