Newsy

Remis juniorów młodszych w Suchym Lesie 09.06.2022

Remis juniorów młodszych w Suchym Lesie

W sobotę juniorzy młodsi B1 rozegrali kolejne z serii spotkań rewanżowych w rundzie wiosennej.

W minioną sobotę juniorzy młodsi B1 rozegrali kolejne z serii spotkań rewanżowych w rundzie wiosennej. Tym razem udaliśmy się do Suchego Lasu na mecz z miejscowymi Sucharami. Pierwsze spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 2:1.

Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Mniejsza przestrzeń na boisku przeciwnika sprawiła, że gra tego dnia była bardzo intensywna. Choć oba zespoły stwarzały sobie sytuacje bramkowe to na pierwsze trefienie musieliśmy czekać do 40 minuty, kiedy to Adrian Sobala wykorzystał dośrodkowanie Patryka Kurasza z rzutu wolnego i strzałem głową wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Niestety tego wyniku nie udało nam się dotrzymać do przerwy i już 3 minuty później gospodarze zdobyli bramkę wyrównującą.

Drugą część lepiej zaczęli nasi przeciwnicy, którzy w 56 minucie wyszli na prowadzenie po bramce zdobytej bezpośrednio z rzutu wolnego. Nasz zespół dążył do wyrównania i udało się to w 69 minucie, a bramkę zdobył Maks Chomicz. Ostatnie 20 minut meczu można porównać do walki dwóch pięściarzy, którzy nie trzymają w ogóle gardy, tylko atakują przeciwnika. Były to minuty pełne emocji, w których oba zespoły miały znakomite sytuacje bramkowe. Na szczęście w naszej bramce tego dnia świetnie spisywał się Jakub Zimlak.

Mecz zakończył się podziałem punktów. W tym meczu popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych, żeby myśleć o zwycięstwie, ale z pewnością nie można odmówić nam walki do końca o dobry rezultat.
_____________________________________
Suchary Suchy Las - Koziołek Poznań 2:2 (1:1)
Gole: A. Sobala, M. Chomicz
Skład: J. Zimlak, M. Paszkowski, J. Wojciechowski, M. Bauer, M. Nowak (57' J. Lis), J. Szymański, L. Oelschlegel, P. Kurasz, J. Radecki, M. Chomicz, A. Sobala (67' S. Skorupski)

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner