Newsy

Porażka trampkarzy młodszych w Buku 12.05.2022

Porażka trampkarzy młodszych w Buku

W niedzielę 8 maja nasz zespół przyjechał do Buku na mecz z miejscową Patrią.

Drużyna aktualnego lidera naszej grupy jest nam dość dobrze znana i wiedzieliśmy czego się spodziewać. Trudnego, wymagającego meczu, pełnego boiskowej, sportowej walki. Pomimo znacznych braków kadrowych podjęliśmy wyzwanie i przystąpiliśmy do rywalizacji.

Od początku meczu zespół gospodarzy zaczął dominować i próbował coraz śmielej przedostawać pod naszą bramkę. Nasi zawodnicy grali bardzo ambitnie w fazie bronienia i notowaliśmy wiele skutecznych interwencji. Niestety, w 15 minucie po indywidualnej akcji kapitana Patrii nasz bramkarz został pokonany celnym strzałem z 18 metrów. W kolejnych minutach parę razy gościliśmy pod bramką drużyny z Buku, jednak cały czas głównie musieliśmy skupiać się na działaniach w destrukcji. W 25 minucie po chwili dekoncentracji i szybkiej kontrze Patria podwyższyła prowadzenie na 2:0. Na przerwę zeszliśmy z dwubramkową stratą, jednak z podniesionymi głowami. Gra w defensywie wyglądała naprawdę dobrze i parę ofensywnych akcji również udało się nam wykreować.

Po zmianie stron mecz trochę się wyrównał i zaczęliśmy częściej gościć na połowie przeciwnika. Po jednej z takich akcji w 55 minucie zdobyliśmy bramkę kontaktową. Witek Szeszuła otrzymał prostopadłe podanie za linię obrońców i stanął sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Niestety 10 minut później nasi rywali odpowiedzieli i mówiąc po piłkarsku "zamknęli mecz". Staraliśmy się zdobyć jeszcze jedną brankę, ale już się nie udało. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Patrii, natomiast wcale nie byliśmy załamani po tym spotkaniu. Było widać zaangażowanie, ambicję i sportową walkę. To na pewno zaprocentuje w kolejnych spotkaniach.
_____________________________________________________
Patria Buk - Koziołek Poznań 3:1 (2:0)
Gol: W. Szeszuła
Skład: F. Sereda, D. Kałek, M. Herman, W. Szeszuła, J. Paulik, K. Kuska, A. Wiczyński, A. Petryk, J. Laskowski, H. Pachurka, M. Szymczak oraz P. Gewiss, A. Pospiech, J. Kulczyk

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner