Newsy

Porażka młodzików 24.10.2022

Porażka młodzików

Zespół młodzików zmierzył się z Red Box Suchy Las.

Pierwsze spotkanie wyraźnie przegraliśmy. Była więc okazja do rewanżu.

Nasza drużyna przystąpiła do tych zawodów zmotywowana i trzeba przyznać, że początkowy kwadrans był bardzo wyrównany. Obie drużyny rozgrywały dobre zawody, raz po raz kreując okazje do zdobycia gola, ale to nasz zespół pierwszy umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Autorem trafienia, po podaniu Filipa Wieczorka, był Szymon Krzyżaniak. W tym momencie obraz gry się zmienił. Rywalizacja stała się bardziej nerwowa, szarpana. Przeciwnik starał się rozpoczynać grę szybkim, długim podaniem. Nasza drużyna miała problemy w fizycznej walce. Broniliśmy prowadzenia. Kilka razy przed utratą gola ratował nas Nikodem Małuszek. Mimo zarysowującej się przewagi gospodarzy, jeszcze przed przerwą mieliśmy doskonałą okazję do podwyższenia prowadzenia. Niestety, to zespół z Suchego Lasu trafił do naszej bramki i na przerwę schodziliśmy przy remisie.

Po zmianie stron szybko straciliśmy gola, ale jednocześnie mieliśmy kilka okazji do wyrównania. Bramkarz gospodarzy wyłapał uderzenia Ronalda Przybylaka, Szymona Krzyżaniaka i Kingi Felsmann. Szkoda. Niestety, w ostatnich 20 minutach gospodarze były bardzo skuteczni i zdobyli aż 4 gole, co nie do końca odzwierciedla naszą grę w tym fragmencie. Próbując zdobyć bramkę, na zbyt wiele pozwoliliśmy zespołowi rywali.

Mimo porażki, cała drużyna zasługuje na pochwałę. Zagraliśmy dobre zawody. Kto wie, może gdyby udało nam się zdobyć gola na 2:0, ten meczu ułożyłby się inaczej? Za tydzień przedostatni mecz. Na własnym boisku zagramy z LPFA Bułgarska. 

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner