Newsy

Pojedynek w Plewiskach 07.11.2023

Pojedynek w Plewiskach

Druga drużyna trampkarzy starszych zmierzyła się z liderem rozgrywek.

Naszym przeciwnikiem był zespół Gromu Plewiska. Poprzednie spotkanie, na boisku na Śródce, zakończyło się naszą porażką.

Od pierwszych minut widać było przewagę fizyczną zespołu gospodarzy. Trudno było nam w takich warunkach operować piłką. Dobrze się jednak broniliśmy i nawet jeśli dopuszczaliśmy do sytuacji bramkowych, to nie były to groźne uderzenia. Po pół godzinie, kiedy rywalizacja się wyrównała, popełniliśmy brzemienny w skutkach błąd. Przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Wynik nie zmienił się już do przerwy.

Po zmianie stron staraliśmy się o bramkę dającą wyrównanie. To udało się dość szybko. Gola zdobył Alan Ziółek. Z każdą minutą jednak było widać zmęczenie naszych zawodników, którzy dzień wcześniej rywalizowali w kategorii trampkarza młodszego. Kilkukrotnie zespół Gromu Plewiska zagrał prostopadłe piłki, których nie przejęli ani obrońcy, ani bramkarz. Straciliśmy łącznie cztery bramki, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:5.

Nasza drużyna, złożona przede wszystkim z zawodników rocznika 2010, zagrała dobre spotkanie. Otwieraliśmy grę, budowaliśmy i kreowaliśmy sytuacje bramkowe. Skoda, że sił wystarczyło nam tylko na 60 minut. Drużynie należą się jednak brawa za ten okres. Ostatnie 20 minut należało już do gospodarzy.  Za tydzień zespół rezerw trampkarzy starszych rozegra ostatnie ligowe spotkanie. Na własnym boisku zmierzymy się z AP Talenty Poznań.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner