Newsy

Podsumowanie Sezonu 2023/24 03.07.2024

Podsumowanie Sezonu 2023/24

Orlik Młodszy

Kończymy sezon 2023/2024, który dla drużyny rocznika 2014 był niezwykle intensywny i pełen emocji.

Drużyna zarówno w rundzie jesiennej, jak i wiosennej brała udział w rozgrywkach WZPN oraz Lidze Mistrzów Koziołka, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia i podnoszenie swoich umiejętności. W trakcie tych rozgrywek nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z wieloma ciekawymi rywalami, co stanowiło dla nich doskonałe wyzwanie.

Trenerzy kładli przez cały czas szczególny nacisk na indywidualny rozwój zawodników w kontekście podnoszenia umiejętności technicznych, a także rozumienia gry. Młodzi adepci futbolu wykazali się ogromnym zaangażowaniem i determinacją, co można było zauważyć na każdym treningu. Było widać, że praca przynosi efekty. Drużyna konsekwentnie prezentowała coraz wyższy poziom gry. Mecze z silniejszymi przeciwnikami były doskonałą okazją do nabrania doświadczenia i nauki od najlepszych.

Podsumowując, sezon 2023/2024 był okresem intensywnego rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia. Drużyna wykazała się wielką determinacją i pasją do piłki nożnej, co zaowocowało widocznym progresem na boisku. Jesteśmy dumni z postępów naszych młodych piłkarzy i czekamy z niecierpliwością na kolejne sezony oraz dalsze sukcesy.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner