Newsy

Podsumowanie Sezonu 2023/24 03.07.2024

Podsumowanie Sezonu 2023/24

Orlik Starszy

Zespół rocznika 2013 sezon rozpoczął od obozu w Wągrowcu. Gdzie razem z trenerem Błażejem zawodnicy przygotowywali się rundy jesiennej, podczas której rywalizowali w rozgrywkach Ligi Mistrzów Koziołka oraz turniejach WZPN, podnosząc swoje umiejętności przeciwko wymagającym rywalom.

Po nowym roku obowiązki trenera rocznika 2013 przejął trener Jakub Rydlewski. W okresie między rozgrywkami chłopcy rozgrywali sparingi, uczestniczyli w turnieju, a w marcu wyjechali na weekend do Choszczna, gdzie rywalizowali z zespołami z innego województwa.

Podobnie jak jesienią w rundzie wiosennej nasz zespół brał udział w rozgrywkach Ligi MIstrzów Koziołka oraz w turniejach WZPN. Każde weekendowe rozgrywki były wartościowe dla zawodników, a zebrane cenne doświadczenia na pewno przydadzą się zawodnikom. Minione rozgrywki WZPN były ostatnimi bezwynikowymi. Od przyszłego sezonu zespół będzie brał już udział w rozgrywkach 9-osobowych w systemie ligowym.

Każdemu zawodnikowi należy się pochwała za zaangażowanie przez cały sezon. Od sierpnia czeka nas spore wyzwanie oraz możliwość wykonania kolejnego kroku w piłkarskim rozwoju. Powodzenia!

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner