Newsy

Podsumowanie Sezonu 2023/24 03.07.2024

Podsumowanie Sezonu 2023/24

Seniorzy

Dla seniorów sezon 2023/24 to wielki plac budowy połączony z ciągłą pogonią za wynikami, jakością i rozwojem. Sezon posuwał się do przodu, a my razem z nim, choć trochę zawsze w tyle.

Już w czwartej kolejce pierwszej rundy mieliśmy poczucie, że gdybyśmy mieli taką samą jakość od początku sezonu to wygralibyśmy co najmniej dwa mecze na cztery. Zespół budował się dynamicznie, ale niemalże od podstaw. Pojawiło się dużo nowych zawodników i wspólnie ze „starą kadrą” zaczęli tworzyć nową drużynę. Najwięcej czasu zajęła, a równocześnie najwięcej postępów przyniosła praca nad grą w defensywie. Zespół zrobił ogromne postępy w tym aspekcie, ale także rozwinęliśmy swoje umiejętności ofensywne.

Na koniec sezonu możemy powiedzieć, że udało nam się zbudować silną mentalnie drużynę, która posiada zdecydowanie większe umiejętności gry zespołowej niż na początku.  Każdy zawodnik zrobił duże postępy, a niektórzy zaskoczyli wszystkich (w tym samych siebie), tym na co ich stać. Mimo, że tabela ligowa nie pokazuje w jasny sposób postępów, to mecze przeciwko najlepszym zespołom w lidze pokazały, że jesteśmy w stanie wygrać z każdym i z takim nastawieniem wkraczamy w kolejny sezon.

Przed nami budowa/poprawa struktury zespołu (mieliśmy braki zawodników na niektórych pozycjach) i doskonalenie naszego stylu gry.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner