Newsy

Podsumowanie Rundy Jesiennej 03.01.2024

Podsumowanie Rundy Jesiennej

Żak Młodszy

Jesienią zespół rocznika 2016 wziął udział w trzech turniejach WZPN. Zmierzyliśmy się z drużynami Warty Poznań, LPFA Złota Grupa oraz Akademii Piłkarskiej Reissa. Dla wielu naszych zawodników były to pierwsze tego typu rozgrywki, a każdy mecz było dobrą okazją do zdobycia cennego doświadczenia na boisku.

Jesienią rozegraliśmy również turniej towarzyski z drużynami TPS-u Winogrady oraz Przemysława Poznań. W tych zawodach widać było nabyte umiejętności, a w każdym meczu rywalizowaliśmy jak równy z równym.

Dla wielu naszych zawodników, którzy przyszli do naszego klubu jest to pierwsze doświadczenie z piłką nożną. Z tego powodu nadrzędnym celem było nabycie podstawowych umiejętności piłkarskich, takich jak prowadzenie piłki, drybling oraz strzał na bramkę. Ostatnie treningi pokazują, że wszyscy dobrze przyswoili te umiejętności, odważniej zachowując się na boisku i częściej podejmując próby gry 1 na 1. Na szczególne wyróżnienie zasługują Mateusz Szydłowki oraz Jakub Wadelski, którzy poczynili największe postępy.

W styczniu żaki rozegrają co najmniej dwa sparingi lub turnieje towarzyskie, a podczas ferii zimowych będą mieli możliwość wzięcia udziału w półkoloniach sportowych organizowanych przez nasz klub.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner