Newsy

Podsumowanie Rundy Jesiennej 02.01.2024

Podsumowanie Rundy Jesiennej

Żak Starszy

Obecny sezon rozpoczęliśmy w  sierpniu, kiedy mimo upalnych dni frekwencja była wysoka na każdym treningu. Dołączyło do nas kilku nowych zawodników. Był to bardzo wesoły oraz intensywny miesiąc.

Nasza drużyna jesienią brała udział w Lidze Mistrzów Koziołka, w której wystawiliśmy 2 zespoły. Doświadczyliśmy jak smakują zwycięstwa, ale również porażki. Najważniejsze było to, że z meczu na mecz rozwijaliśmy się jako piłkarsko. W końcu nic tak nie poprawia humoru jak cotygodniowe poranne granie.

Uczestnictwo w lidze Wielkopolskiego ZPN było dla nas okazją do gry poza własnym „podwórkiem”. Mimo początkowych trudności w rywalizacji z często większymi oraz silniejszymi rywalami, nie poddawaliśmy się. Ciężka praca na treningach oraz zdobyte doświadczenie w trakcie sezonu sprawiły, że po ostatnim turnieju wracaliśmy z uniesioną głową oraz uśmiechem na twarzy.

Naszym najważniejszym celem szkoleniowym była nauka gry 1 na 1 oraz zdobycie wymaganej do tego odwagi. Na ten moment bez strachu podejmujemy ryzyko, a dzięki temu w naszej grze widać coraz więcej kreatywnych rozwiązań i sposobów na poradzenie sobie z przeciwnikami. Jesienią poznaliśmy również zasady organizacji dobrego treningu oraz dowiedzieliśmy się, co wpływa pozytywnie na nasz rozwój i formę.

W okresie zimowym będziemy dalej systematycznie trenować. Czekają na nas także sparingi. Kto wie, jeśli pogoda na to pozwoli to może nawet urządzimy konkurs na najlepszego bałwana! Przede wszystkim mamy się dobrze bawić.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner