Newsy

Podsumowanie Rundy Jesiennej 30.12.2023

Podsumowanie Rundy Jesiennej

Orlicy Młodsi E2

Sezon zaczęliśmy w sierpniu, gdy oprócz jednostek treningowych, nasz zespół był na obozie letnim w Wągrowcu. Tam czekała nas intensywna praca. Warto zaznaczyć, że drużyna od pierwszego treningu w sierpniu była zaangażowana na 100% i tak jest do dnia dzisiejszego.

Braliśmy udział w bezwynikowych rozgrywkach Wielkopolskiego ZPN-u, w których spisywaliśmy się dobrze, z każdym kolejnym turniejem widać było, że drużyna robi postęp - zarówno w grze defensywnej, jak i ofensywnej. Oprócz rozgrywek WZPN nasz zespół rozegrał także kilka sparingów, które uważamy za udane pod kątem szkoleniowym. Na pewno doświadczenie zdobyte podczas meczów zaowocuje w przyszłości.

Głównym naszym celem był rozwój zawodników w kontekście rozumienia gry adekwatny do kategorii orlika oraz doskonalenie umiejętności technicznych. Patrząc na zespół, na to, jak funkcjonuje podczas meczów, widać że zawodnicy potrafią wdrożyć dane zasady gry, choćby zdobywanie przestrzeni czy wsparcie. Należy też zwrócić uwagę na indywidualne aspekty - u każdego widać postęp w zakresie prowadzenia piłki, dryblingu, podania.

Za okres jesienny należą się brawa dla całego zespołu. Z każdym treningiem robiliśmy systematyczne postępy. Plan na zimę jest bardzo prosty - dalej intensywnie trenować, rozwijać się i cieszyć się z gry!

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner