Newsy

Kolejny mecz drugiej ekipy trampkarzy 09.05.2024

Kolejny mecz drugiej ekipy trampkarzy

Tym razem zmierzyliśmy się z MSP Szamotuły.

Rezerwy trampkarzy starszych, grające wiosną w drugiej lidze Wielkopolskiego ZPN, nie przegrały do tej pory ani jednego meczu i przed weekendem znajdowały się na pozycji lidera. Pierwsze miejsce broniliśmy w niedzielny wieczór w spotkaniu z MSP Szamotuły.

Od pierwszej minuty zaznaczyliśmy swoją przewagę. Posiadaliśmy piłkę, cierpliwie budowaliśmy akcję, nie dopuszczaliśmy przeciwnika pod nasze pole karne. Po 10 minutach Mateusz Jardanowski, sprytnym zagraniem piętką, umieścił piłkę w bramce przeciwnika po raz pierwszy. Obraz gry się nie zmienił. Jeszcze przed przerwą na boisko weszło kilku zmienników. Powołanych zostało aż 20 zawodników. Bramki w tej części gry już nie padły. Po zmianie stron nadal atakowaliśmy i szukaliśmy kolejnych goli. Drugim i Jak się później okazało jedynym trafieniem w drugiej połowie był gol Macieja Rybaka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Przeciwnik wysoko zawiesił poprzeczkę, Ale my byliśmy tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji. Całej drużynie należą się brawa. W najbliższą niedzielę zmierzymy się na Śródce z Orlikiem Poznań.