Newsy

Klubowa Gwiazdka 2023 15.12.2023

Klubowa Gwiazdka 2023

Spotykamy sie we najbliższą niedzielę, 17 grudnia, o 16:00 w Collegium da Vinci!

Kończy się rok. Czas, by spotkać się w klubowym gronie. Będzie ku temu okazja. W niedzielę, 17 grudnia, odbędzie się Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań. Miejscem naszego spotkania, które po raz kolejny organizujemy wspólnie ze sponsorem klubu, firmą Marathon International, będzie aula Collegium Da Vinci. Jej gmach znajduje się przy ulicy Tadeusza Kutrzeby. Poprzednie spotkania, organizowane kilka lat temu w tym miejscu, były bardzo udane. Liczymy, że tym razem będzie podobnie!

Planujemy sporo atrakcji. Podziękujemy tym, bez których trudno byłoby nam pracować i działać na co dzień. Podsumujemy rok 2023. Wyróżnimy zawodników z najwyższą frekwencją w mijających dwunastu miesiącach oraz rundzie jesiennej. Przekażemy dyplomy tym, którzy zasłużyli zaangażowaniem oraz poczynionymi postępami. Wyróżnimy najlepszych strzelców, a także najsympatyczniejszych zawodników.

W części artystycznej wystąpi jeden z zawodników zespołu trampkarzy młodszych Ignacy Sierpiński. Cieszy, że naszemu spotkaniu będzie towarzyszyć kultura wysoka.

Jak zwykle przy tego typu okazjach, każdy z adeptów klubu otrzyma także prezent niespodziankę związaną z KS Koziołek Poznań oraz Marathon International! Tradycyjnie, podczas Klubowej Gwiazdki zorganizujemy loterię z licznymi nagrodami. Mamy nadzieję, że tego dnia będziemy mieli okazję spotkać się ze wszystkimi zawodnikami i ich rodzicami. Widujemy się na obiektach sportowych regularnie. Miło jednak będzie spotkać się we wspólnym gronie poza boiskiem.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Sala mieści 360 osób. Liczymy, że będzie pękała w szwach. Liczymy, że nasze spotkanie będzie doskonałym akcentem na zakończenie tego roku. Obecność, dla wszystkich naszych zawodników, ich rodziców, kibiców i przyjaciół klubu obowiązkowa! Zapraszamy!

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner