Newsy

Juniorzy młodsi B2 przegrali w Gostyniu 18.05.2022

Juniorzy młodsi B2 przegrali w Gostyniu

W ostatnią niedzielę zespół rocznika 2006 wybrał się do Gostynia na mecz z Kanią.

Pierwsze minuty spotkania to wyrównana gra obu zespołów. Zagrożenia pod obiema bramkami wynikały przede wszystkim ze stałych fragmentów gry. W kilku sytuacjach przed utratą bramki ratował nas Kacper Pyszny lub nieskutecznie wykańczali swoje szanse gospodarze. Po jednej ze składnych akcji i bardzo dobrym podaniu nad obrońcami Karola Topolskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali znalazł się Filip Nowacki i dał naszemu zespołowi prowadzenie. Po bramce to jednak gospodarze zaczęli w dużej mierze kontrolować sytuację na boisku. Dalej mieliśmy problem w z kryciem zawodników przy stałych fragmentach gry. Po jednym z nich i braku koncentracji naszych obrońców straciliśmy bramkę po strzale z najbliższej odległości. Do przerwy remisowaliśmy zatem 1:1.

W drugiej połowie zawodnicy z Gostynia dłużej utrzymywali się przy piłce, lecz nie wynikały z tego żadne konkretne sytuacje pod naszą bramką. Niestety, po kolejnym stałym fragmencie gry - rzucie różnym - straciliśmy drugą bramkę. Kilka minut później, tym razem po rzucie wolnym gospodarze strzelili trzeciego gola, a w samej końcówce zdobyli jeszcze jedną bramkę.

Na przestrzeni całego meczu zespół z Gostynia wygrał na pewno zasłużenie, szkoda jednak aż trzech bramek straconych po stałych fragmentach gry. Kolejny mecz zagramy 25 maja o 11.00 z zespołem AKF-u Poznań.