Newsy

Dobry mecz zespołu rocznika 2007 26.10.2022

Dobry mecz zespołu rocznika 2007

Nasza drużyna zmierzyła się z rywalami z Suchego Lasu.

W sobotni wieczór na własnym terenie graliśmy z drugim zespołem Sucharów. Kilka tygodni temu pokonaliśmy tego rywala na wyjeździe i mieliśmy nadzieję, że ponownie uda nam się wywalczyć komplet punktów. Dzięki dwóm bramkom zdobytym w początkowym fragmencie przez Krystiana Mańkowskiego i Wojtka Wardala grało nam się łatwiej. Jednak przeciwnicy kilka razy wyszli z własnej połowy i szukali okazji do strzelenia gola kontaktowego. Dobrze jednak spisywała się nasza linia defensywna. W końcówce pierwszej połowy swoją debiutancką w tym sezonie bramkę zdobył Kajtek Siemek i podwyższył nasze prowadzenie.

Po przerwie dokonaliśmy kilku zmian i dzięki świeżym siłom nadal kontrolowaliśmy przebieg gry. Przeciwnicy ograniczyli się do wyprowadzania kontrataków, a my staraliśmy się ich zaskoczyć akcjami konstruowanymi krótkimi podaniami. Dzięki temu stworzyliśmy sobie sporo szans bramkowych, kilka z nich wykorzystując. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Grzegorz Wojciechowski, Kuba Borowicz, Kacper Pigla i - aż czterokrotnie - Wojtek Wardal.

Dla naszego zespołu było to piąte z rzędu zwycięstwo. Cieszy dobra skuteczność i realizowania tego, co sobie założyliśmy przed spotkaniem.

Przed nami trzy ostatnie jesienne pojedynki ligowe. Na początek, w sobotni poranek, zmierzymy się z GES-em Poznań. Powodzenia!
____________________________________
Koziołek Poznań - Suchary Suchy Las 10:0 (3:0) / galeria zdjęć
Gole: K. Mańkowski, W. Wardal (5), K. Siemek, G. Wojciechowski, J. Borowicz, K. Pigla
Skład: I. Grebennicov - R. Sosnowski (46’ R. Piotrowski), J. Michalak (46’ M. Kurc), J. Borowicz, Ł. Gulik (55’ I. Shpak) - M. Streb (46’ T. Bryk), D. Depczyński (50’ A. Bogdański), K. Siemek (46’ K. Pigla) - K. Mańkowski (46’ P. Kręgielski), W. Wardal, G. Wojciechowski oraz H. Pachurka i M. Glushchenko

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner