Newsy

Dobry mecz trampkarzy młodszych 08.05.2024

Dobry mecz trampkarzy młodszych

Nasz zespół pokonał rywali z Opalenicy.

Drużyna trampkarzy młodszych doznała tydzień temu dotkliwej porażki z Akademią Piłkarską Reissa. Zależało nam więc na lepszym rezultacie w domowym spotkaniu z Promieniem Opalenica.

Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz. Przeciwnik, chodź zdobył wiosną mniej punktów, prezentował się dobrze na tle innych drużyn. Pierwsze minuty były wyrównane, ale im dłużej trwało to spotkanie, tym bardziej zarysowywała się nasza przewaga. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki, ale nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Po kwadransie świetną akcję przeprowadzili Artur Sowa, który piłkę zagrał na głowę Alana Ziółka. Było 1:0. Do przerwy wynik już się nie zmienił, ale świetnie otworzyliśmy drugą połowę. Najpierw bramkę zdobył Jakub Łokaj, a kilku minut później Mikołaj Ratajczak. Gola na 4:0, z rzutu wolnego, strzelił Artur Sowa. Zespół z Opalenicy w ostatnich minutach zdobył jedną bramkę i spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 4:1.

Jeśli chcemy zdobywać punkty, musimy w każdym spotkaniu grać skoncentrowani przez 80 minut. To był dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, ale tym to my okazaliśmy się skuteczniejsi. Szkoda, że końcówka meczu nie była tak dobra i daliśmy sobie strzelić bramkę. W najbliższą niedzielę rozpoczniemy rundę rewanżową. Na własnym boisku zagramy z Koroną Zakrzewo.