Newsy

DD Sports Cup 2022 25.03.2022

DD Sports Cup 2022

Zespół rocznika 2009 KS Koziołek Poznań przebywał na początku marca w Mrągowie.

Zespół rocznika 2009 KS Koziołek Poznań przebywał na początku marca w Mrągowie, gdzie wzięliśmy udział w międzynarodowym turnieju młodzika starszego. W imprezie zagrało czternaście drużyn, w tym goście z Wilna.

Na Mazury, w piątek z samego rana, pojechało osiemnastu zawodników naszej drużyny. Tego samego dnia czekały nas, w rundzie zasadniczej, pierwsze dwa mecze. Z KKS Granicą Kętrzyn odnieśliśmy porażkę, z KS Raszyn bezbramkowo zremisowaliśmy. Sobotnie zmagania nie były, jeśli spojrzeć tylko na wyniki, udane w naszym wykonaniu. Trzeba jednak przyznać, że poziom imprezy był wysoki. Przegraliśmy z PKS Radość, KS SEMP Warszawa, AP Bałtykiem Gdynia, ZKS Olimpią Elbląg. Niezły mecz zagraliśmy wieczorem z KS Las Warszawa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, po bramce Jakuba Figaszewskiego, choć w końcówce mogliśmy pokusić jeszcze się o zwycięstwo.

W niedzielę został nam jeden mecz, z TFA Wilno. Spotkanie zostało rozegrane w formacie przedłużonym, jak zwykły mecz ligowy, ale tylko pierwsza część liczyła się w turniejowym rozrachunku. Wygraliśmy tę połowę 2:1! Gola w ostatnich sekundach zdobył Stanisław Ulatowski. Pierwsza była autorstwa Jakuba Figaszewskiego. Cały mecz wygraliśmy 3:2. Gola w drugiej połowie dorzucił Mateusz Piotrowski.

Tego samego dnia skorzystaliśmy również z uroków aquaparku, a po południu, po zjedzeniu pizzy, udaliśmy się do Poznania. Mimo kilku bolesnych porażek, turniej ten był bardzo dobrym egzaminem i oraz doświadczeniem, które będzie procentować. Przeciwnicy okazali się wymagający, ale było też wiele momentów przez te trzy dni, kiedy nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Przed nami kolejne wyzwania! Już w najbliższą sobotę rozpoczynamy zmagania w lidze Wielkopolskiego ZPN. Trzymajcie kciuki!

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner