Baner
Baner
Baner
Baner

Tabela - Seniorzy

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • POGOŃ Książ Wlkp.
  • 17
  • 11
  • 36
  • 0
    2.
  • team_logo
  • SZTURM Junikowo Poznań
  • 17
  • 10
  • 35
  • 0
    3.
  • team_logo
  • KS Gminy Brodnica Manieczki
  • 17
  • 11
  • 34
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KS Fałkowo
  • 17
  • 10
  • 32
  • 0
    5.
  • team_logo
  • WARTA Pyzdry
  • 17
  • 0
    7
  • 26
  • 0
    6.
  • team_logo
  • WKS Owieczki
  • 17
  • 0
    7
  • 25
  • 0
    7.
  • team_logo
  • PIAST Łubowo Formaton
  • 17
  • 0
    5
  • 20
  • 0
    8.
  • team_logo
  • ORLIK Miłosław
  • 17
  • 0
    5
  • 20
  • 0
    9.
  • team_logo
  • LUBOŃSKI 1943 Luboń
  • 17
  • 0
    4
  • 18
  • 10.
  • team_logo
  • MARATOŃCZYK Brzeźno
  • 17
  • 0
    4
  • 16
  • 11.
  • team_logo
  • LAS Puszczykowo
  • 17
  • 0
    2
  • 11
  • 12.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 17
  • 0
    2
  • 0
    9

Najbliższy mecz

29.05.2022 r. (nd) godz. 16:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Klasa A "PROTON" Grupa 4
20 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
1
dzień
1
godzina
47
minut


Ostatni mecz

22.05.2022 r. (nd) godz. 12:00
Fałkowo, Os. Pod Lipami 136
Klasa A "PROTON" Grupa 4
19 kolejka

Tabela - 2004

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • WARTA Poznań SA
  • 0
    9
  • 0
    6
  • 18
  • 0
    2.
  • team_logo
  • POLONIA 1912 Leszno
  • 10
  • 0
    5
  • 18
  • 0
    3.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp.
  • 0
    9
  • 0
    4
  • 16
  • 0
    4.
  • team_logo
  • UNIA Swarzędz
  • 0
    8
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 0
    9
  • 0
    3
  • 12
  • 0
    6.
  • team_logo
  • GKS Dopiewo
  • 10
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    7.
  • team_logo
  • RAWIA Rawicz
  • 0
    8
  • 0
    2
  • 0
    8
  • 0
    8.
  • team_logo
  • ORŁY Komorniki
  • 0
    9
  • 0
    1
  • 0
    3

Najbliższy mecz

29.05.2022 r. (nd) godz. 18:00
Komorniki, ul. Jeziorna 5
I liga wojewódzka A1 Junior "PROTON" Grupa 2 (RW)
10 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
1
dzień
3
godziny
47
minut


Ostatni mecz

22.05.2022 r. (nd) godz. 16:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
I liga wojewódzka A1 Junior "PROTON" Grupa 2 (RW)
9 kolejka

Tabela - 2005

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno
  • 0
    7
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 0
    6
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    3.
  • team_logo
  • SUCHARY Suchy Las
  • 0
    6
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    4.
  • team_logo
  • VICTORIA Wysogotowo
  • 0
    6
  • 0
    1
  • 0
    4
  • 0
    5.
  • team_logo
  • UNIA Swarzędz II
  • 0
    6
  • 0
    1
  • 0
    4
  • 0
    6.
  • team_logo
  • OTPS Winogrady Poznań
  • 0
    7
  • 0
    0
  • 0
    2

Najbliższy mecz

04.06.2022 r. (sb) godz. 13:15
Suchary Suchy Las (Suchy Las, Konwaliowa )
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
8 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
6
dni
23
godziny
2
minuty


Ostatni mecz

28.05.2022 r. (sb) godz. 16:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
7 kolejka

Tabela - 2006

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • BŁĘKITNI Wronki
  • 0
    9
  • 0
    6
  • 20
  • 0
    2.
  • team_logo
  • AKF Poznań
  • 10
  • 0
    5
  • 17
  • 0
    3.
  • team_logo
  • UKS AP REISSA Poznań
  • 0
    9
  • 0
    5
  • 17
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 0
    9
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AP REISSA Poznań
  • 0
    9
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    6.
  • team_logo
  • MKS KANIA Gostyń
  • 10
  • 0
    2
  • 11
  • 0
    7.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp.
  • 0
    9
  • 0
    3
  • 10
  • 0
    8.
  • team_logo
  • POZNAŃSKA 13 Poznań
  • 0
    9
  • 0
    2
  • 0
    6

Najbliższy mecz

05.06.2022 r. (nd) godz. 09:00
APR Baranowo (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1 (RW)
11 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
7
dni
18
godzin
47
minut


Ostatni mecz

28.05.2022 r. (sb) godz. 14:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1 (RW)
10 kolejka

Najbliższy mecz

05.06.2022 r. (nd) godz. 12:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
11 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
7
dni
21
godzin
47
minut


Ostatni mecz

28.05.2022 r. (sb) godz. 10:00
Poznań, os. Rusa 56, Stadion OLIMP
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
10 kolejka

Tabela - 2007 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • LAS Puszczykowo
  • 0
    6
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KŁOS Gałowo
  • 0
    6
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    3.
  • team_logo
  • AP Oborniki
  • 0
    6
  • 0
    3
  • 10
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KORONA Zakrzewo
  • 0
    5
  • 0
    2
  • 0
    6
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AS Wronki
  • 0
    5
  • 0
    0
  • 0
    1

Najbliższy mecz

29.05.2022 r. (nd) godz. 14:00

Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
7 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
0
dni
23
godziny
47
minut


Ostatni mecz

21.05.2022 r. (sb) godz. 11:00

Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
6 kolejka

Tabela - 2008

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • UKS SOKÓŁ Duszniki
  • 0
    5
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    2.
  • team_logo
  • PATRIA Buk
  • 0
    6
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    3.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 0
    5
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    4.
  • team_logo
  • AS ORLIK Kaźmierz
  • 0
    4
  • 0
    1
  • 0
    3
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LIPNO Stęszew
  • 0
    6
  • 0
    0
  • 0
    0

Najbliższy mecz

29.05.2022 r. (nd) godz. 12:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
7. kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
0
dni
21
godzin
47
minut


Ostatni mecz

21.05.2022 r. (sb) godz. 14:00
Trzebawska 15 , 62-060 STĘSZEW
Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
6. kolejka

Tabela - 2009

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • VICTORIA Września I
  • 10
  • 0
    8
  • 26
  • 0
    2.
  • team_logo
  • PIAST Kobylnica
  • 10
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    3.
  • team_logo
  • LIDER Swarzędz
  • 10
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań I
  • 10
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    5.
  • team_logo
  • BŁĘKITNI Psary Polskie II
  • 10
  • 0
    4
  • 15
  • 0
    6.
  • team_logo
  • MKS Trzemeszno I
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    8
  • 0
    7.
  • team_logo
  • KKS JURAND Koziegłowy
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    8.
  • team_logo
  • MEBLORZ Swarzędz
  • 10
  • 0
    1
  • 0
    4

Najbliższy mecz

05.06.2022 r. (nd) godz. 18:30
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
11 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
8
dni
4
godziny
17
minut


Ostatni mecz

25.05.2022 r. (śr) godz. 17:00
Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
10 kolejka

Tabela - 2009 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań II
  • 0
    7
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    2.
  • team_logo
  • GROM Plewiska Camperspol
  • 0
    7
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    3.
  • team_logo
  • ROKITA Rokietnica
  • 0
    7
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    4.
  • team_logo
  • GKS Dopiewo
  • 0
    7
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    5.
  • team_logo
  • ORLIK POZNAŃ II
  • 0
    7
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    6.
  • team_logo
  • Orkan Konarzewo
  • 0
    7
  • 0
    0
  • 0
    0

Najbliższy mecz

05.06.2022 r. (nd) godz. 16:15
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
8 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
8
dni
2
godziny
2
minuty


Ostatni mecz

28.05.2022 r. (sb) godz. 13:00
Dopiewo, ul. Polna 1
Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
7 kolejka

Tabela - 2010

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp. II
  • 0
    9
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    2.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno II
  • 0
    9
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    3.
  • team_logo
  • HURAGAN Pobiedziska
  • 0
    9
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    4.
  • team_logo
  • LPFA Poznań Rogoźno
  • 0
    9
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LIDER Swarzędz
  • 0
    9
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    6.
  • team_logo
  • AKF Poznań
  • 0
    9
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    7.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 0
    9
  • 0
    2
  • 0
    6
  • 0
    8.
  • team_logo
  • TALENT Ponzań
  • 0
    9
  • 0
    2
  • 0
    6

Najbliższy mecz

04.06.2022 r. (sb) godz. 09:00
Poznań, os. Rusa 56, Stadion OLIMP
Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
11 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
6
dni
18
godzin
47
minut


Ostatni mecz

22.05.2022 r. (nd) godz. 08:30
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
9 kolejka

Najbliższy mecz

04.06.2022 r. (sb) godz. 17:00
Poznań, os. Rusa 56, OLIMP
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)
8 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
7
dni
2
godziny
47
minut


Ostatni mecz

Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)
7 kolejka

Najbliższy mecz

E2 Orlik Grupa 26 (RW)
5 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
6
dni
20
godzin
47
minut


Ostatni mecz

21.05.2022 r. (sb) godz. 10:00
Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )
E2 Orlik Grupa 26 (RW)
4 kolejka

Najbliższy mecz

05.06.2022 r. (nd) godz. 10:00
Poznań, ul. J. Piłsudskiego 112
F1 Żak Grupa 29 (RW)
5 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
7
dni
19
godzin
47
minut


Ostatni mecz

22.05.2022 r. (nd) godz. 00:00
Poznań, ul. Bułgarska 17, Stadion Miejski - BT4
F1 Żak Grupa 29 (RW)
4 kolejka

Najbliższy mecz

12.06.2022 r. (nd) godz. 10:00
Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )
F2 Żak Grupa 8 (RW)
5 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
14
dni
19
godzin
47
minut


Ostatni mecz

F2 Żak Grupa 8 (RW)
4 kolejka

Najbliższy mecz

12.06.2022 r. (nd) godz. 10:30
Błękitni Owińska (Czerwonak, św. Wojciecha 12)
G1 Skrzat Grupa 16 (RW)
5. kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
14
dni
20
godzin
17
minut


Ostatni mecz

28.05.2022 r. (sb) godz. 09:00
Poznań, os. Rusa 56, Stadion OLIMP
G1 Skrzat Grupa 16 (RW)
4. kolejka
Baner
Baner
Baner
Baner
sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner