Baner
Baner
Baner
Baner

Tabela - Seniorzy

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • ORKAN POMPA TEAM JAROSŁAWIEC
  • 26
  • 21
  • 66
  • 0
    2.
  • team_logo
  • ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
  • 26
  • 21
  • 65
  • 0
    3.
  • team_logo
  • KOSYNIER SOKOŁOWO
  • 26
  • 16
  • 48
  • 0
    4.
  • team_logo
  • WKS OWIECZKI
  • 26
  • 14
  • 46
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOTWICA KÓRNIK II
  • 26
  • 14
  • 46
  • 0
    6.
  • team_logo
  • LOTNIK POZNAŃ
  • 26
  • 14
  • 44
  • 0
    7.
  • team_logo
  • LAS PUSZCZYKOWO
  • 26
  • 14
  • 42
  • 0
    8.
  • team_logo
  • ORLIK MIŁOSŁAW
  • 26
  • 12
  • 37
  • 0
    9.
  • team_logo
  • PIAST ŁUBOWO
  • 26
  • 12
  • 36
  • 10.
  • team_logo
  • LECHIA KOSTRZYN II
  • 26
  • 11
  • 34
  • 11.
  • team_logo
  • PRZEMYSŁAW POZNAŃ II
  • 26
  • 0
    8
  • 25
  • 12.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 26
  • 0
    6
  • 22
  • 13.
  • team_logo
  • VITCOVIA WITKOWO
  • 26
  • 0
    6
  • 20
  • 14.
  • team_logo
  • KS ŁOPUCHOWO
  • 26
  • 0
    1
  • 0
    3

Ostatni mecz

16.06.2024 r. (nd) godz. 16:00

Klasa A "Proton" Grupa 4

Tabela - 2006

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • SMS KONIN
  • 14
  • 0
    9
  • 29
  • 0
    2.
  • team_logo
  • CANARINHOS SKÓRZEWO
  • 14
  • 0
    8
  • 26
  • 0
    3.
  • team_logo
  • NOTEĆ CZARNKÓW
  • 14
  • 0
    8
  • 25
  • 0
    4.
  • team_logo
  • POZNAŃSKA 13 POZNAŃ II
  • 14
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    5
  • 18
  • 0
    6.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp.
  • 14
  • 0
    6
  • 18
  • 0
    7.
  • team_logo
  • PRZEMYSŁAW POZNAŃ I
  • 14
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    8.
  • team_logo
  • AP REISSA POZNAŃ
  • 14
  • 0
    3
  • 10

Ostatni mecz

22.06.2024 r. (sb) godz. 10:00

A1 Junior (RW) "Liga Profesjonalna"

Tabela - 2007

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 10
  • 34
  • 0
    2.
  • team_logo
  • GES POZNAŃ II
  • 14
  • 0
    8
  • 26
  • 0
    3.
  • team_logo
  • SPN SZAMOTUŁY
  • 14
  • 0
    5
  • 20
  • 0
    4.
  • team_logo
  • OTPS Winogrady Poznań
  • 14
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    5.
  • team_logo
  • NIELBA WĄGROWIEC
  • 14
  • 0
    4
  • 16
  • 0
    6.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno
  • 14
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    7.
  • team_logo
  • SUCHARY SUCHY LAS
  • 14
  • 0
    3
  • 14
  • 0
    8.
  • team_logo
  • LUBUSZANIN TRZCIANKA
  • 14
  • 0
    3
  • 11

Ostatni mecz

15.06.2024 r. (sb) godz. 11:00

B1 Junior Młodszy "Liga wojewódzka" Grupa 1 (RW)

Tabela - 2007 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • UNIA SWARZĘDZ II
  • 14
  • 11
  • 35
  • 0
    2.
  • team_logo
  • Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  • 14
  • 10
  • 30
  • 0
    3.
  • team_logo
  • 1922 LECHIA Kostrzyn
  • 14
  • 0
    7
  • 24
  • 0
    4.
  • team_logo
  • CLESCEVIA KLESZCZEWO
  • 14
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    5
  • 19
  • 0
    6.
  • team_logo
  • PROMIEŃ Opalenica
  • 14
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    7.
  • team_logo
  • TALENT POZNAŃ
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    8
  • 0
    8.
  • team_logo
  • PIAST KOBYLNICA
  • 14
  • 0
    1
  • 0
    5

Ostatni mecz

19.06.2024 r. (śr) godz. 18:00

Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)

Tabela - 2008

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • LIDER Swarzędz
  • 10
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    2.
  • team_logo
  • OTPS Winogrady Poznań
  • 10
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    3.
  • team_logo
  • CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
  • 10
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    4.
  • team_logo
  • HURAGAN Pobiedziska
  • 10
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    5.
  • team_logo
  • VICTORIA WYSOGOTOWO
  • 10
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    6

Ostatni mecz

15.06.2024 r. (sb) godz. 10:00

Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)

Tabela - 2009

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • KS 1920 Mosina
  • 10
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań I
  • 10
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    3.
  • team_logo
  • WARTA Śrem
  • 10
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    4.
  • team_logo
  • UNIA SWARZĘDZ II
  • 10
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AS CZEMPIŃ
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    9
  • 0
    6.
  • team_logo
  • PIAST KOBYLNICA
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    8

Ostatni mecz

16.06.2024 r. (nd) godz. 09:00

Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 (RW)

Tabela - 2009 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • AP TALENTY POZNAŃ
  • 10
  • 0
    9
  • 27
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ II
  • 10
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    3.
  • team_logo
  • ORLIK POZNAŃ
  • 10
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    4.
  • team_logo
  • MSP SZAMOTUŁY
  • 10
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LKS Baborówko
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    6.
  • team_logo
  • SIMNAT ROKITA ROKIETNICA
  • 10
  • 0
    0
  • 0
    1

Ostatni mecz

16.06.2024 r. (nd) godz. 13:00

Poznań: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)

Tabela - 2010

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • AP FUN. REISSA POZNAŃ MOSINA
  • 12
  • 12
  • 36
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 12
  • 0
    9
  • 27
  • 0
    3.
  • team_logo
  • OTPS Winogrady Poznań
  • 12
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    4.
  • team_logo
  • PROMIEŃ Opalenica
  • 12
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AKF POZNAŃ
  • 12
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KORONA ZAKRZEWO
  • 12
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    7.
  • team_logo
  • WIELKOPOLSKA Komorniki
  • 12
  • 0
    2
  • 0
    7

Ostatni mecz

23.06.2024 r. (nd) godz. 12:00

Poznań: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3 (RW)

Tabela - 2011

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • LPFA POZNAŃ SKOKI WEŁNA
  • 14
  • 11
  • 36
  • 0
    2.
  • team_logo
  • ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
  • 14
  • 0
    9
  • 28
  • 0
    3.
  • team_logo
  • TALENT POZNAŃ
  • 14
  • 0
    9
  • 28
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    8
  • 25
  • 0
    5.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno II
  • 14
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    6.
  • team_logo
  • POLONIA ŚRODA WLKP. II
  • 14
  • 0
    3
  • 10
  • 0
    7.
  • team_logo
  • ORLIK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    8
  • 0
    8.
  • team_logo
  • 1922 LECHIA Kostrzyn
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    6

Ostatni mecz

23.06.2024 r. (nd) godz. 14:00

Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6 (RW)

Tabela - 2012

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • LPFA Poznań Rogoźno
  • 14
  • 13
  • 40
  • 0
    2.
  • team_logo
  • SUCHARY SUCHY LAS
  • 14
  • 12
  • 37
  • 0
    3.
  • team_logo
  • PSS Junior Koziegłowy
  • 14
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    4.
  • team_logo
  • POZNAŃSKA 13
  • 14
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AP OBORNIKI II
  • 14
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    7.
  • team_logo
  • AP OBORNIKI I
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    8.
  • team_logo
  • LIDER Swarzędz
  • 14
  • 0
    1
  • 0
    3

Ostatni mecz

22.06.2024 r. (sb) godz. 10:00

Poznań: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)

Drużyny - 2013

- grupa 48
  • team-logo
  • KS KORONA ZAKRZEWO
  • team-logo
  • AP WILKI DĄBRÓWKA
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/OPALENICA
  • team-logo
  • AP TALENTY POZNAŃ
  • team-logo
  • AP FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/LADIES DZ.

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-02 godz. 10.00
    Gospodarz: AP WILKI DĄBRÓWKA
    ul. Leśna 17, Palędzie
  • kolejka II
    2023-09-16 godz. 11.00
    Gospodarz: KS KORONA ZAKRZEWO
    ul. Długa 68, Zakrzewo
  • kolejka III
    2023-09-30 godz. 18:00
    Gospodarz: KS KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul.Harcerska 5, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-14 godz. brak
    Gospodarz: FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/OPALENICA
  • kolejka V
    2023-10-28 godz. 16.00
    Gospodarz: AP TALENTY POZNAŃ
    ul. Harcerska 5, Poznań
  • kolejka VI
    2023-11-05 godz. 9.00
    Gospodarz: AP FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/LADIES DZ.
    ul. Wypoczynkowa 93, Baranowo

Drużyny - 2014

- grupa 35
  • team-logo
  • POZNANIAK POZNAŃ
  • team-logo
  • KS CANARINHOS SKÓRZEWO
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • UKS AMP POZNAŃ

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-03 godz. 16.00
    Gospodarz: POZNANIAK POZNAŃ
    ul. Harcerska, Poznań
  • kolejka II
    2023-09-17 godz. brak
    Gospodarz: KS CANARINHOS SKÓRZEWO
    brak
  • kolejka III
    2023-10-01 godz. 18:00
    Gospodarz: KS KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul.Gdańska 1, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-15 godz.
    Gospodarz: UKS AMP POZNAŃ
  • kolejka V
    2023-10-29 godz. 12:00
    Gospodarz: POZNANIAK POZNAŃ
    ul. Harcerska, Poznań
  • kolejka VI
    2023-11-05 godz. 12.30
    Gospodarz: KS CANARINHOS SKÓRZEWO
    ul. Kozierowskiego, Skórzewo

Drużyny - 2015

- grupa 39
  • team-logo
  • LIDER SWARZĘDZ
  • team-logo
  • VICTORIA WYSOGOTOWO
  • team-logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • MEBLORZ SWARZĘDZ
  • team-logo
  • AP FUN. REISSA POZNAŃ

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-02 godz. 13.00
    Gospodarz: LIDER SWARZĘDZ
    Zalasewo
  • kolejka II
    2023-09-16 godz. 14.00
    Gospodarz: VICTORIA WYSOGOTOWO
    ul. Długa 2, Wysogotowo
  • kolejka III
    2023-10-01 godz. 18:00
    Gospodarz: KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul.Gdańska 1, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-14 godz. 11.30
    Gospodarz: MEBLORZ SWARZĘDZ
    ul. Mielżyńskiego 3a, Swarzędz
  • kolejka V
    2023-10-28 godz. 11.00
    Gospodarz: AP FUN. REISSA POZNAŃ
    ul. Wypoczynkowa 93, Baranowo
  • kolejka VI
    2023-11-12 godz. 8.00
    Gospodarz: KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul. Gdańska 1, Poznań

Drużyny - 2016

- grupa 30
  • team-logo
  • AP REISSA POZNAŃ
  • team-logo
  • LPFA ZG 2016
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • WARTA POZNAŃ
  • team-logo
  • WARTA POZNAŃ II
  • team-logo
  • LPFA ZG 2016 II

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-10 godz. 14.30
    Gospodarz: LPFA ZG 2016
    ul. Bułgarska 17, Poznań
  • kolejka II
    2023-09-24 godz. 9.00
    Gospodarz: AP REISSA POZNAŃ
    ul. Łozowa 77, Poznań
  • kolejka III
    2023-10-08 godz. 10.00
    Gospodarz: WARTA POZNAŃ
    ul. Droga Dębińska 12, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-21 godz. 16.00
    Gospodarz: WARTA POZNAŃ II
    ul. Droga Dębińska 12, Poznań

Drużyny - 2017

- grupa 21
  • team-logo
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA III
  • team-logo
  • PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY
  • team-logo
  • AP FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • SSNC MEBLORZ SWARZĘDZ
  • team-logo
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA IV

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-10 godz. 10.00
    Gospodarz: AP BŁĘKITNI OWIŃSKA III
    ul. Poprzeczna 12, Owińska
  • kolejka II
    2023-09-23 godz. 13:00
    Gospodarz: PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY
    ul.Św Wojciecha, Orlik, Koziegłowy
  • kolejka III
    2023-10-08 godz. 8.30
    Gospodarz: KS KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul. Gdańska 1, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-21 godz. 11.00
    Gospodarz: SSNC MEBLORZ SWARZĘDZ
    os. Mielżyńskiego 3, Swarzędz
Baner
Baner
Baner
Baner
sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner