Newsy

Ważne zwycięstwo seniorów 15.06.2022

Ważne zwycięstwo seniorów

Po dobrym meczu pokonaliśmy zespół Orlika Miłosław 4:2.

Było to drugie zwycięstwo z rzędu przed własną publicznością.

Niestety po raz kolejny w tym sezonie poprzez złe wejście w mecz to przeciwnik objął prowadzenie. Na szczęście szybko udało nam się odrobić straty po strzale z dalszej odległości. Do wyrównania doprowadził Bartosz Kryczka, a przy golu niemały udział miał bramkarz gości. W 36 minucie wyszliśmy na prowadzenie, ponownie po strzale sprzed pola karnego, a zdobywcą bramki był dobrze dysponowany w ostatnim czasie Kamil Mikulski.

W przeciwieństwie do pierwszej połowy, drugą część spotkania rozpoczęliśmy w możliwie najlepszy sposób, bowiem po świetnej akcji Marka Kowalskiego i Kamila Mikulskiego, ten drugi "wyłożył" piłkę na dwunasty metr do Mikołaja Muszyńskiego, który pewnie zakończył akcję strzałem pod poprzeczkę. W 61 minucie było już 4:1. Z rzutu rożnego piłkę wrzucał najlepszy zawodnik tego meczu - Mikołaj Sobczak, a Mikołaj Muszyński dołożył głowę do doskonale dośrodkowanej piłki. Końcówka meczu była jednak nerwowa. W 72 minucie było już 4:2, a zespół gości z minuty na minutę prezentował się coraz lepiej. Mecz kończyliśmy w dziesiątkę, po czerwonej kartce Tomasza Depy. Pomimo gorszych fragmentów, byliśmy zespołem dominującym, kreującym grę zarówno na własnej połowie, jak i pod bramką rywala.
___________________________________________
Koziołek Poznań - Orlik Miłosław 4:2 (2:1)
Gole: B. Kryczka, K. Mikulski, M. Muszyński (2)
Skład: J. Dziedziela - M. Kowalski (68' K. Kęsy), A. Bentkowski, M. Dudek, M. Sobczak - B. Kryczka (80' E. Bartkowiak), A. Ścigałło, M. Cichocki, K. Mikulski (72' T. Depa), M. Chomicz - M. Muszyński oraz M. Sztulpa, J. Jaśkowiak, B. Augustyniak, A. Winter, M. Staniewski, D. Grześkowiak

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner