Newsy

Porażka juniorów młodszych B2 21.06.2022

Porażka juniorów młodszych B2

W niedzielę drużyna rocznika 2006 zmierzyła się z zespołem Poznańskiej 13.

Jak wszystkie niedzielne mecze, rywalizacja toczyła się w ekstremalnych warunkach. Początek spotkania to bardzo ospała gra obydwu zespołów bez większych konkretów pod obiema bramkami. W końcówce pierwszej połowy po podaniu za naszą linię obrony w dogodnej sytuacji znaleźli się zawodnicy Trzynastki, którzy po zagraniu piłki wzdłuż naszej bramki i skutecznym wykończeniu wyszli na prowadzenie. Gdy wydawało się, że wynik do przerwy nie ulegnie zmianie po strzale z dalszej odległości naszego bramkarza zaskoczył zawodnik gospodarzy i do przerwy przegrywaliśmy 0:2.

Po przerwie dokonaliśmy kilku wymuszonych warunkami atmosferycznymi zmian, co przełożyło się na akcje bramkowe dla naszej drużyny, lecz dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. W 52 minucie po indywidualnej akcji Adriana Taciak zdobyliśmy bramkę kontaktową. Po bramce ruszyliśmy odważniej do ataków co dawało możliwości do przeprowadzania kontrataków przez gospodarzy. Po jednym z nich i wycofaniu piłki na 11 metr, zawodnicy Trzynastki zdołali podwyższyć wynik spotkania. W kolejnych minutach straciliśmy kolejne dwie bramki w bardzo podobny sposób, choć gdyby nie Kacper Pyszny w naszej bramce mogliśmy stracić ich kilka więcej. W końcówce spotkania prostopadłe podanie Jakuba Rajkowskiego - po dobrym wyjściu na pozycję i minięciu bramkarza - na drugą bramkę w tym meczu zamienił Adrian Taciak, ustalając wynik spotkania na 5:2.

Podsumowując, w tym dniu zasłużenie wygrał na pewno zespół lepiej dysponowany. Każdy dał z siebie 100 procent, lecz w tym dniu to nie wystarczyło do osiągnięcia korzystnego rezultatu. Szansa na rehabilitację już za tydzień. W ostatnim meczu sezonu zagramy w sobotę o 10.00 na Śródce z zespołem AP Reissa Poznań.
_________________________________
Poznańska 13 - Koziołek Poznań 5:2 (2:0)
Gole: A. Taciak (2)
Skład: K. Pyszny (85’ J. Siekiera), K. Cupiał (62’ F. Mielcarek), L. Szeszuła, D. Skorecki, M. Wybieralski, K. Kasprzak (A. Taciak), F. Nowacki (85’ J. Kruszwicki), K. Konieczny, K. Mielcarek, S. Górny (64’ F. Pawłowski), J. Rajkowski

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner