Newsy

Ostatnie mecze trampkarzy starszych 30.06.2022

Ostatnie mecze trampkarzy starszych

Nasza drużyna zakończyła sezon pojedynkami z Mieszkiem Gniezno i Wartą Śrem.

Pierwszy z meczów miał dwie różne połowy. W pierwszej goście osiągnęli znaczną przewagę i z zimną krwią potrafili wykorzystać trzy nasze proste błędy. Słabiej niż w poprzednich meczach radziliśmy sobie przede wszystkim w fazie budowania gry, na co wpływ z pewnością miało kilka nieobecności. W drugiej części meczu gra była bardziej wyrównana, a obie ekipy wykorzystały po trzy swoje sytuacje. Dla nas trzy gole po świetnych akcjach strzelił Grzegorz Wojciechowski. Ostatecznie przegraliśmy 3:6.

W ostatni czwartek wybraliśmy się natomiast  do Śremu na mecz z Wartą. Ponownie musieliśmy sobie radzić z kilkoma nieobecnościami, jednak każdy z chłopców będących tego dnia na boisku dał z siebie wszystko. Szczególnie w pierwszej połowie dobrze radziliśmy sobie na tle mocniejszego fizycznie rywala. Mimo kilku szans z obu stron do przerwy nie było goli. W drugiej części meczu nieco bardziej oddaliśmy inicjatywę gospodarzom, choć także mieliśmy kilka świetnych okazji strzeleckich. Najlepsze z nich mieli Mateusz Podskarbi i Grzegorz Wojciechowski. Rywale jednak byli skuteczniejsi i to oni cieszyli się ze zdobycia trzech punktów.