Newsy

Ostatni mecz Trampkarzy Starszych 14.11.2022

Ostatni mecz Trampkarzy Starszych

Na Gdańskiej zmierzyliśmy się ze Stellą.

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie i już w pierwszych minutach spotkania znacznie  przeważaliśmy. Potrafiliśmy wykreować parę dogodnych sytuacji, jednak zawodziła skuteczność. Pierwsze 20 minut było naprawdę dobre w naszym  wykonaniu. Niestety tylko na tym kończą się pozytywy w tym spotkaniu. W 29 minucie zespół gości wykonał rzut rożny, a nasz zawodnik  skierował piłkę do własnej bramki. Powoli drużyna Stelli przejmowała dominację nad tym spotkaniem. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:1.

W drugiej połowie niestety zamiast odrabiać straty to zaczęliśmy tracić kolejne bramki. Graliśmy coraz gorzej, stawiając coraz mniejszy opór naszym rywalom. Od 48 do 74 minuty wyciągaliśmy piłkę z siatki jeszcze 4 razy. Z minuty na minutę coraz trudniej było nam zdobyć się na jakikolwiek atak. Dodatkowo nasz zespół trapiły kontuzje i nie wszyscy zawodnicy mogli kontynuować udział w zawodach. W doliczonym czasie gry nasi przeciwnicy dołożyli jeszcze kolejną bramkę odnosząc w pełni zasłużone zwycięstwo.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji z początku spotkania, gdyż ten mecz mógł zupełnie inaczej się potoczyć. Niestety, po słabej w naszym wykonaniu drugiej połowie, wysoko przegraliśmy.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner