Newsy

Ostatni jesienny turniej Żaków Młodszych 26.10.2022

Ostatni jesienny turniej Żaków Młodszych

Nasza drużyna rywalizowała w niedzielę na własnym terenie.

Mimo wczesnej pory wszystkie drużyny stawiły się na czas. Już w pierwszym meczu z SKS 13 Poznań bardzo dobrze weszliśmy w turniej. Od początku spotkania  zaatakowaliśmy bramkę przeciwników i zdobyliśmy pierwsze bramki. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się remisem.

W drugim spotkaniu z Poznaniakiem skupiliśmy się na grze 1 na 1. Wiele z tych pojedynków wygrali nasi zawodnicy, dzięki czemu stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, a sam mecz zakończył się naszym zwycięstwem.

Mecz z Orlikiem Poznań nie poszedł po naszej myśli i mimo wielu ataków i dzielnej postawy ulegliśmy rywalom.

W ostatnim tego dnia pojedynku zmierzyliśmy się z AP Reissa. Ten mecz był najbardziej emocjonujący i obie drużyny chciały za wszelką cenę zdobyć kolejne bramki. Mecz toczył się akcja za akcję i ostatecznie nie udało się wyłonić zwycięzcy.

Na koniec turnieju zawodnicy wszystkich drużyn otrzymali upominek w postaci kart piłkarskich.

W każdym kolejnym turnieju widać było postęp w naszej grze. Coraz dokładniejsze prowadzenie piłki, precyzyjne strzały oraz składne akcje pokazują, że cała drużyna z treningu na trening robi regularne postępy.

Był to nasz ostatni turniej WZPN w tej rundzie, lecz na pewno w najbliższym czasie rozegrany wiele meczów i turniejów towarzyskich.

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner