Newsy

Bez punktów w meczu z liderem 07.06.2022

Bez punktów w meczu z liderem

W sobotę, 4 czerwca, zespół seniorów udał się na wyjazd do Książa Wielkopolskiego na mecz z liderem rozgrywek - miejscową Pogonią.

Zespół od początku koncentrował się przede wszystkim na poczynaniach defensywnych i pomimo niekorzystnego wyniku do przerwy (2:0 dla Pogoni), wynik mógł być dla nas bardziej korzystny. Należy podkreślić dobry występ bramkarza, Jana Dziedzieli, oraz bloku defensywnego, opartego w głównej mierze na zawodnikach z rocznika 2004. Przed przerwą dwukrotnie stworzyliśmy sobie groźne sytuacje do zdobycia bramki. Najpierw, przy wyniku 0:0, po podaniu Kamila Mikulskiego, dogodnej sytuacji nie wykorzystał Bartosz Augustyniak. Później, po rzucie wolnym egzekwowanym przez Mikołaja Sobczaka i niefortunnej interwencji bramkarza gospodarzy, jeden z obrońców wybił piłkę głową z linii bramkowej.

Po przerwie zdominowaliśmy najlepszy zespół rundy wiosennej, który do meczu z nami przystępował z bilansem 5 zwycięstw w ostatnich 5 meczach. Efektem bardzo dobrego fragmentu była bramka zdobyta przez Jakuba Kieliszewskiego po dwójkowej akcji z Andrzejem Ścigałło. Niestety, kiedy wydawało się, że remis jest na wyciągnięcie ręki, straciliśmy bramkę na 3:1. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy.

Do końca rozgrywek pozostały nam trzy mecze - dwa wyjazdowe oraz jeden u siebie. W nadchodzący weekend podejmować będziemy na własnym boisku zespół Orlika Miłosław, z którym w poprzedniej rundzie zremisowaliśmy 1:1. Następnie pojedziemy do Owieczek, rozegrać mecz z miejscowym WKS (jesienią również 1:1), by w ostatni weekend czerwca zmierzyć się z naszym bezpośrednim rywalem z tabeli - Lasem Puszczykowo (w pierwszym meczu 1:1).
__________________________________
Pogoń Książ Wlkp. - Koziołek Poznań 4:1 (2:0)
Gol: J. Kieliszewski
Skład: J. Dziedziela - D. Jasiak, A. Bentkowski, M. Dudek, M. Sobczak, D. Grześkowiak - B. Kryczka, A. Ścigałło, K. Mikulski - J. Kieliszewski (75' E. Bartkowiak), B. Augustyniak (60' T. Depa)

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner