Drużyna Drużyna


  • Drużyna
  • Komunikaty
Drużyna Drużyna


  • Drużyna
  • Komunikaty

Komunikaty

11.05.2022

Z końcem listopada informowaliśmy o terminach naszych obozów szkoleniowych. Czas na kolejne szczegóły. Zależy nam by frekwencja podczas tych zgrupowań była maksymalnie wysoka. Tradycyjnie liczymy, że nasi zawodnicy potraktują letnie wyjazdy jako obowiązkową część przygotowań do kolejnego sezonu.


Z końcem listopada informowaliśmy o terminach naszych obozów szkoleniowych. Czas na kolejne szczegóły. Zależy nam by frekwencja podczas tych zgrupowań była maksymalnie wysoka. Tradycyjnie liczymy, że nasi zawodnicy potraktują letnie wyjazdy jako obowiązkową część przygotowań do kolejnego sezonu. Poniżej lista naszych obozów i podział na kategorie wiekowe.

    rocznik 2004 / 01-07 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2005 / 01-07 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2006 / 01-07 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2007 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2008 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2009 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2010 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2011 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2012 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2013 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec,
    rocznik 2014 / 08-14 sierpnia / Wągrowiec.

Wszystkie nasze zespoły pojadą w tym roku do Wągrowca. Zameldowani będziemy w remontowanych w ostatnich latach domkach, a trenować będziemy na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, który wyposażony jest w dwa pełnowymiarowe boiska.

     Ośrodek Wypoczynkowy Łodzianka
     Ośrodek Sportu i Rekreacji

Koszt wyjazdów wyniesie w tym roku 1150 zł. W przypadku chęci uczestnictwa w obozie więcej niż jednego członka rodziny, opłata dla drugiego i każdego kolejnego zostanie obniżona do 850 zł. Wszystkie obozy zgłoszone zostaną do Kuratorium Oświaty i odbędą się zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Przez ponad dekadę koszty obozów wzrastały nieznacznie. Robiliśmy wszystko, by wyjazd ten był dostępny dla wszystkich uczestników treningów. Niestety, w obecnej sytuacji i przy zmieniających się kosztach życia, cena obozu także musiała się zmienić. Nie zmienia się jedno, jeśli pieniądze mają być przeszkodą w wysłaniu syna lub córki na obóz, prosimy o kontakt. Jesteśmy pewni, że znajdziemy rozwiązanie.

Rodziców wszystkich uczestników prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 31 maja. Przelew powinien zostać dokonany na konto naszego klubu. Prosimy by pozostała część opłaty za obóz została uiszczona do końca lipca, najlepiej osobnym przelewem, nie ze składką. Bardzo ułatwi nam to rozliczenie klubowych finansów. Z góry dziękujemy.

Przypominamy także o konieczności wypełnienia i dostarczenia na zbiórce karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenia uczestnika obozu. Przy okazji przypominamy, że dla zawodników zespołów reprezentujących klub w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, letnie zgrupowania są obowiązkowe. 

<< powrót

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner