W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Niezmiennie jesteśmy zdania, że naszym zawodnikom, szczególnie tym, którzy grają w starszych kategoriach wiekowych, potrzebna jest pomoc fizjoterapeuty. Z tego też powodu, Klub Sportowy Koziołek Poznań podjął współpracę z Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii.

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii to zespół ponad czteredziestu wykwalifikowanych i pełnych pasji fizjoterapeutów, których nadrzędnym celem jest codzienna troska o dobro pacjentów i zapewnienie im szybkiego powrotu do zdrowia przy jednoczesnym dążeniu do osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej. Stosowane metody terapeutyczne i techniki fizjoterapeutyczne umożliwiają nie tylko eliminowanie objawów chorób, lecz również przyczyn odpowiedzialnych za ich powstawanie. Poniżej dane kontaktowe Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii:

www: Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii
adres : Łożmyńska 1 w Poznaniu
telefon: 692 750 222

Celem współpracy jest zapewnienie naszym zawodnikom pierwszej wizyty u fizjoterapeuty w przypadku kontuzji lub dolegliwości spowodowanych uprawianiem piłki nożnej. Ta konsultacja, po wcześniejszym wywiadzie, będzie dla naszych zawodników bezpłatna. Oczywiście, nie każdy uraz wiąże się z koniecznością wizyty u fizjoterapeuty, ale nierzadko potrzebna jest rehabilitacja lub pomoc w powrocie do pełnej sprawności. Koszt kolejnych wizyt, z rabatem dla naszych zawodników, wynosić będzie 80 złotych.

Piłka nożna to sport kontaktowy i czasami kontuzjogenny. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna okaże się pomocna naszym zawodnikom.


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen