W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Rundę jesienną w obecnym sezonie mają za sobą zawodnicy rocznika 2012, którzy od tego sezonu rozpoczęli rywalizację w kategorii orlik. Czas na podsumowanie trenera Marcina.

Zespół rozpoczął sezon od sierpniowych treningów. Drużyna musiała nauczyć się wielu nowych elementów związanych z przejściem z kategorii żak do kategorii orlik, dlatego też tak ważny był obóz szkoleniowy w Wągrowcu. Dla niektórych zawodników był to pierwszy tego typu wyjazd, dlatego oprócz aspektów szkoleniowych, ważna był integracja i dobra zabawa. Był czas na treningi, na gry kontrolne i na dodatkowe atrakcje. Na obozie mieliśmy okazję zagrać z takimi zespołami jak UKS Orły Zielonka, Szkółka Piłkarska GOOOL Wągrowiec czy LPFA Skoki. Po powrocie z obozu, na chłopców czekało kolejne wyzwanie, bo już tydzień później wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju Marathon Cup, w którym w tym roku brało udział 20 zespołów. Mieliśmy okazję rywalizować m.in. z takimi zespołami jak KKS Lech Poznań, FA Szczecin czy Berliner SC. Dla naszych zawodników było to z całą pewnością doskonałe doświadczenie.

Według nowej unifikacji nasz zespół rozgrywa w tym sezonie turnieje ligowe Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Początkowo trafiliśmy do grupy, w której były 4 zespoły, ale po wycofaniu się jednego z nich, mierzyliśmy się z OTPS Winogrady Poznań i Poznaniakiem Poznań. W sumie rozegraliśmy 6 turniejów, na których graliśmy po 4 mecze, co daje nam 12 meczów z każdym z wyżej wymienionych przeciwników. Chłopcy podczas rozgrywek sprawdzali swoje postępy poczynione na treningach. Nie brakowało zatem ładnych, składnych akcji zespołowych, wygranych pojedynków 1x1 czy pięknych bramek. W sumie w turniejach zagrało 14 zawodników naszego zespołu. Ponadto kilku naszych zawodników zostało wyróżnionych i regularnie powoływanych na mecze ligowe starszego rocznika.

Rundę jesienną należy zaliczyć do udanych. Dobra gra zespołu i co raz lepsze umiejętności indywidualne zawodników napawają optymizmem. Już teraz rozgrywamy mecze towarzyskie oraz turnieje z mocnymi zespołami, aby rozwój naszego zespołu był jeszcze bardziej efektywny. Jednego jesteśmy pewni, w tym zespole drzemie naprawdę duży potencjał.

Frekwencja zawodników w roku 2021:

Dawid Paszkowski - 115 treningów/meczów - 92,00%,
Bartosz Kozajda - 108 treningów/meczów - 90,76%,
Michał Fiałkiewicz - 113 treningów/meczów - 90,40%,
Leon Siemek - 103 treningi/mecze - 85,12%,
Szymon Siebrecht - 101 treningów/meczów - 84,17%,
Paweł Olejnik - 99 treningów/meczów - 83,19%,
Bruno Sierpiński - 83 treningi/mecze - 79,81%,
Mikołaj Drzewiecki - 96 treningów/meczów - 78,69%,
Adrian Kruszka - 35 treningów/meczów - 77,78%,
Jakub Jendrasik - 77 treningów/meczów - 77,00%,
Mikołaj Stachowski - 87 treningów/meczów - 75,00%,
Jan Bigus - 86 treningów/meczów - 73,50%,
Aleksander Lipka - 9 treningów/meczów - 64,29%,
Kacper Jezierski - 76 treningów/meczów - 62,81%,
Wiktor Drobniak - 56 treningów/meczów - 50,00%.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen