W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2008 zakończył zmagania w ramach III ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii Młodzika D1. W rundzie rewanżowej zakończyliśmy rozgrywki na 3 pozycji notując 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki.

Trzeba przyznać, że runda wiosenna była bardziej wymagająca dla naszej drużyny niż rudna jesienna. Rywalizowaliśmy z bardzo ciekawymi zespołami, a mecze bywały bardzo zacięte. Do najbardziej emocjonujących meczów można zaliczyć te z Huraganem Pobiedziska. W obu meczach odnieśliśmy zwycięstwa 3:2. Do najsłabszych meczów zdecydowanie trzeba zaliczyć te z Pelikanem Niechanowo. Choć można doszukać się wielu pozytywów, to jednak porażki u nas 0:3 i na wyjeździe 2:6 pokazują jak wiele pracy jeszcze mamy do wykonania jako zespół. W tej rundzie odnieśliśmy również dwa wysokie zwycięstwa z zespołem LPFA SP 72 8:1 i 5:0.

Oprócz ligowych zmagań rozgrywaliśmy sparingi oraz braliśmy udział w turniejach, jak te w Swarzędzu czy Licheniu. Nie zajęliśmy tam co prawda czołowych lokat, natomiast na pewno zdobyliśmy cenne doświadczenie i wzmocniliśmy nasze więzi jako zespół.

Na dobre występy naszego zespołu pracowali wszyscy zawodnicy, ale z pewnością trzeba wspomnieć o zawodnikach, którzy wyróżniali się najczęściej w tym sezonie. Byli to Dominik Kałek, Bartosz Mielcarek i Mikołaj Szymczak.

Myślę, że można ocenić miniony sezon jako dobry. W wielu spotkaniach potrafiliśmy ćwiczone elementy na treningach przenieść na boisko, jednak przede wszystkim pokazywaliśmy charakter, ambicje i wolę walki. Naszym głównym celem po przerwie wakacyjnej będzie doskonalenie działań techniczno-taktycznych zarówno indywidualnych, grupowych jak i zespołowych. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ będziemy musieli nauczyć się gry na pełnowymiarowym boisku.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen