W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W ostatni weekend kolejną okazję do rywalizacji miały nasze zespoły Żaków, które wzięły udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Drużyna rocznika 2012 miała okazję mierzyć się w Centrum PLEK z zespołami Warty Poznań, AKF Poznań, AP Reissa Poznań, UKS Śrem i AP Oborniki. Nasi zawodnicy zaprezentowali wszystkie swoje umiejętności, nad którymi pracujemy na treningach. Nie brakowało pięknych bramek, wygranych pojedynków 1 na 1 czy ładnych akcji zespołowych. Z pewnością duża liczba minut na boisk będzie procentować w następnych rozgrywkach. Brawo!

Zespół rocznika 2013 swoje zawody rozegrał w Owińskach. Zagraliśmy łącznie 7 meczów, a naszymi przeciwnikami były drużyny Unii Swarzędz, AP Reissa, Polonii Środa Wielkopolska, Warty Poznań oraz gospodarzy, AP Błękitnych Owińska. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane. W części z nich to Koziołek był górą, w paru musieliśmy uznać wyższość rywala. Dużą radość sprawiło ostatnie spotkanie, gdy wygraliśmy z popularnymi Zielonymi 1:0. Brawo drużyna! W najbliższy weekend czeka nas Marathon Liga Mistrzów Koziołka, a za tydzień ponownie jedziemy do Owińsk. Będzie się działo!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen