W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Drużyna rocznika 2007 w dobrym stylu zakończyła jesienne zmagania w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych, notując w ostatnich trzech meczach komplet zwycięstw. Po intensywnej jesieni nie było jednak czasu na dłuższy odpoczynek.

Nasz zespół jeszcze przed końcem poprzedniego roku poprzedniego roku rozegrał mecze sparingowe z AP Reissa, Patrią Buk i Poznańską 13. Była to zatem okazji by zmierzyć się z przeciwnikami bez większej presji wyniku i spróbować kilku nowych założeń.

Po świątecznej przerwie pewien wpływ na nasze plany miały warunki pogodowe, które spowodowały, że nasze sparingi musieliśmy odwołać. Niemniej jednak chłopcy intensywnie trenowali zarówno na boisku, jak i podczas zajęć dodatkowych. Mieliśmy też okazję zmierzyć się w wewnętrznym miniturnieju halowym.

Na szczęście bardziej łaskawy pogodowo był dla nas luty. Wtedy do intensywnych treningów mogliśmy dołożyć także mecze kontrolne. Zmierzyliśmy się z Wartą Poznań, Błękitnymi Wronki i Canarinhos Skórzewo. W każdym z tych spotkań mieliśmy swoje lepsze i gorsze momenty.

Przełom lutego i marca to zmiana na stanowisku trenera, a zatem przed chłopcami stanęło nowe wyzwanie, bowiem na swoją pozycję w zespole musieli zacząć pracować od nowa i udowodnić swoje atuty nowemu trenerowi. Pierwszą okazją do tego był turniej w Licheniu, który możemy zaliczyć do udanych - trzydniową rywalizację zakończyliśmy na drugim miejscu. Kolejne trzy tygodnie to powolne docieranie się współpracy zawodników i trenera podczas treningów oraz następne mecze kontrolne, w których zmierzyliśmy się z TPS-em Winogrady i MKS-em Trzemeszno. Mimo dobrych wyników, oba spotkania pokazały, nad którymi elementami musimy solidnie popracować w najbliższych miesiącach.

Wymuszona przerwa w zajęciach to czas na pracę indywidualną, a także na analizę naszych ostatnich meczów. Liczymy, że wykonana w ostatnich pięciu miesiącach praca przyniesie dobre efekty w bardzo wymagającej wiosennej rywalizacji ligowej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen