W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół Trampkarzy Starszych rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej na początku stycznia. Po pierwszym tygodniu wprowadzającym rozpoczęliśmy obóz dochodzeniowy, gdy trenowaliśmy codziennie. Niestety, pogoda nie zawsze dopisywała i nasze plany treningowe oraz sparingowe musiały być czasami zmieniane.

Oprócz treningów i sparingów na boisku, odbywaliśmy również treningi biegowe oraz treningi funkcjonalne. Od początku stycznia rozegraliśmy 8 sparingów oraz wyjechaliśmy na trzydniowy turniej do Łodzi, gdzie rywalizowaliśmy z zespołami z całej Polski, z którymi na co dzień nie mierzymy się w rozgrywkach ligowych.

Sparingi rozgrywaliśmy przede wszystkim z zespołami z ligi wojewódzkiej, aby sprawdzić się w rywalizacji z wyżej notowanymi drużynami. Większość sparingów była dość wyrównana, choć zdarzyły nam się słabsze mecze, jak pojedynek z AP Reissa Poznań, jak również bardzo udane - choćby ten z Jarotą Jarocin.

Cieszy fakt, że z każdą rozegraną grą kontrolną poprawialiśmy pewne elementy gry nad którymi pracowaliśmy podczas danych mikrocykli oraz zaangażowanie podczas treningów wszystkich zawodników. W trakcie okresu przygotowawczego dołączyło do Nas również kilku nowych zawodników, co na pewno zwiększy rywalizację w zespole na poszczególnych pozycjach.

Po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym wiemy, że nasza gra może wyglądać o wiele lepiej niż podczas pierwszej rundy i na pewno w każdym meczu będziemy chcieli uzyskać lepszy wynik w rundzie rewanżowej, na co na pewno nas stać.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen