W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W ostatnią niedzielę zagraliśmy ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi. Naszym przeciwnikiem był zespół Obry Kościan, występujący w lidze wojewódzkiej.

Początek spotkania był dość wyrównany, lecz to goście po naszym błędzie w bocznym sektorze boiska wyszli na prowadzenie. Po niespełna dwóch minutach doprowadziliśmy do wyrównania, - po asyście Szymona Górnego bramkę strzelił Jakub Rajkowski. Po dobrym fragmencie gry, gdy wydawało się, że wyjdziemy na prowadzenie po raz kolejny popełniliśmy jednak błąd przy rzucie wolnym i straciliśmy bramkę. Tak jak przy poprzedniej stracie bramki zareagowaliśmy bardzo dobrze i już po kilku minutach wrzutkę Kamila Cupiała na bramkę strzałem z powietrza zamienił Nikodem Olejnik. Przed przerwą dołożyliśmy jeszcze dwa gole autorstwa Jakuba Rajkowskiego po prostopadłym podaniu Dawida Skoreckiego oraz po strzale z dystansu Nikodema Olejnika.

Na przerwę schodziliśmy prowadząc 4:2. Po przerwie mieliśmy widoczną przewagę, co udokumentowaliśmy kolejnymi bramkami Kacpra Koniecznego, Filipa Mielcarka, Kuby Kasprzaka oraz Kuby Kruszwickiego. Stworzyliśmy sobie sporo dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, lecz nie ustrzegliśmy się błędu w drugiej połowie, który skończył się stratą jednej bramki. Przez większość spotkania to my byliśmy drużyną, która prowadziła grę. Cieszy duża liczba wykreowanych sytuacji pod bramką przeciwnika oraz cierpliwe budowanie akcji, musimy jednak dalej pracować nad koncentracją przez całe spotkanie, ponieważ bramki, jakie straciliśmy były po niewymuszonych błędach.

Już w najbliższą sobotę zagramy pierwszy mecz ligowy - ze Szkołą Futbolu w Luboniu. Początek spotkania przy ul. Rzecznej o godzinie 11.30.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen