W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W sobotę w Pobiedziskach zawodnicy rocznika 2010 rozegrali mecz towarzyski, będący kolejnym krokiem w stronę jak najlepszego przygotowania się do rozgrywek I Ligi Okręgowej.

Tym razem mierzyliśmy się z Akademią Piłkarską Reissa w Pobiedziskach. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:8. Na końcowy wynik miała w dużej części miała wpływ dekoncentracja naszych zawodników w drugiej części meczu, w której straciliśmy najwięcej bramek. W tym dniu, mimo utraty tylu bramek, świetną dyspozycją wykazywał się nasz bramkarz, Tomek Prządka. Oprócz niego do najbardziej wyróżniających zawodników należeli Olek Chudy oraz nasz nowy nabytek, Ignacy Sierpiński.

Był to ostatni mecz towarzyski drużyny rocznika 2010 przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W zbliżający się weekend, zawodników czeka odpoczynek, tydzień później turniej orlikowy organizowany przez nasz klub, a za trzy tygodnie rozpoczynają się zmagania ligowe. Zespół prezentuje się lepiej z meczu na mecz i liczymy, że wiosną zaprezentuje się lepiej niż miało to miejsce w rundzie jesiennej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen