W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Bardzo pracowity weekend za naszymi Orlikami, którzy w piątek rozegrali mecze towarzyskie, a w sobotę zagrali w turnieju.

W piątek, w ramach treningu, zawodnicy roczników 2010 i 2011 rozegrali mecze towarzyskie z zespołem rocznika 2010 Tarnovii w Tarnowie Podgórnym. Zawodnicy rywalizowali jednocześnie na dwóch boiskach. Nasi zawodnicy urodzeni w 2011 roku mimo porażki z o rok starszymi rywalami, rozegrali zadowalający mecz. Bramki strzelali Damian Kulczyński i Wojtek Bigus. Z kolei zawodnicy rocznika 2010 okazali się lepsi od rywali wygrywając pewnie 8:4. Aż 5 bramek zdobył Olek Chudy, po jednej dołożyli Wiktor Kwiatkowski, Maksymilian Podlewski i Jędrzej Siemek. Mecze trwały po kilkadziesiąt minut, więc każdy miał sporo czasu by pokazać swoje umiejętności. W drużynie rocznika 2010 zawodnicy świetnie odnajdują się w nowym ustawieniu, także na nowych pozycjach, na których do tej pory nie grali.

W sobotę natomiast mieliśmy również przyjemność zagrać w turnieju organizowanym przez LPFA przy ulicy Bułgarskiej. W tym dniu nieco brakowało nam sił, a także szczęścia pod bramką rywali. Pierwszy mecz, otwierający turniej też był dość pechowy dla naszych chłopców. Prowadziliśmy po rzucie karnym, pewnie wykorzystanym przez Mateusza Sobczaka, jednak nasi rywale z Rogoźna na chwilę przed końcem zdołali wyrównać. W ostatnim meczu turnieju wygraliśmy po dwóch bramkach Ignacego Sierpińskiego.

Najważniejsze, że zespół z treningu na trening prezentuje się coraz lepiej i wszystko zmierza w dobrą stronę.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen