W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


24 lipca 2017

W związku ze zbliżającymi się obozami sportowymi, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika. Wyjazd na obóz możliwy jest tylko po przekazaniu tego dokumentu.

roczniki 2001 i 2002,
roczniki 2003 i 2004,
roczniki 2005, 2006 i 2007,
roczniki 2008, 2009 i młodsi.

Jednocześnie informujemy, że nasze obozy zostały zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że spełniają wszystkie wymogi prawne przy organizacji takich wyjazdów.3 kwietnia 2017

Już w zeszłym roku, na początku października, informowaliśmy o terminach naszych obozów szkoleniowych, tak by frekwencja podczas tych zgrupowań była maksymalnie wysoka. Tradycyjnie, liczymy, że nasi zawdnicy potraktują letnie wyjazdy jako obowiązkową część przygotowań do kolejnego sezonu. Poniżej lista naszych obozów i podział na kategorie wiekowe.

31 lipca - 6 sierpnia / roczniki 2001, 2002 / Babimost,
7 sierpnia - 13 sierpnia / roczniki 2003, 2004 / Babimost,
14 sierpnia - 20 sierpnia / roczniki 2005, 2006, 2007 / Babimost,
21 sierpnia - 27 sierpnia / roczniki 2008 i młodsze / Darłowo.

Starsze zespoły ponownie wybiorą się do Babimostu. Na naszych zawodników czekają świetne warunki - zameldowani będziemy w Centrum Konferencyjnym Brancon, a trenować będziemy na terenie Centrum Sportu i Rekreacji, które wyposażone jest w dwa pełnowymiarowe boiska, orlik, halę, korty tenisowe oraz boiska wielofunkcyjne.

Centrum Konferencyjne Brancon
Centrum Sportu i Rekreacji

Najmłodsze zespoły wybiorą się tym razem do Darłowa. Ten obóz tradycyjnie już będzie miał nie tylko charakter sportowy. Na zawodników czekać będzie wiele innych atrakcji.

Ośrodek Wczasowy Wodnik

Koszt tych wyjazdów będzie w tym roku równy dla wszystkich grup wiekowych i wyniesie 750,00 zł. Wpływ na to ma spora zmiana cen za wynajem obiektów sportowych w Babimoście oraz pobytu w hotelu Brancon. Koszt dla najmłodszych zespołów jest o kilkadziesiąt złotych niższy niż rok temu. Co ważne, w Darłowie, gdzie jadą zawodnicy rocznika 2008 i młodszych, możemy wykorzystać maksymalnie 40 miejsc. Wszystkie obozy zgłoszone zostaną do Kuratorium Oświaty i odbędą się zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Rodziców wszystkich uczestników prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300,00 zł do końca maja. Przelew powinien zostać dokonany na konto naszego klubu. W miarę możliwości, prosimy by opłaty za obóz zostały uiszczone w dwóch ratach - pierwsza wyżej wymieniona, pozostała część do końca lipca, najlepiej osobnym przelewem, nie ze składką. Bardzo ułatwi nam to rozliczenie klubowych finansów. Z góry dziękujemy.

Zdajemy sobie sprawę, że wysłanie dziecka na obóz to spory wydatek dla domowego budżetu. W związku z powyższym, prosimy rodziców, którzy nie są w stanie opłacić jednorazowo tak wysokiego wpisowego, o kontakt. Zapewne uda nam się znaleźć rozwiązanie pozwalające na uczestnictwo zawodnika w obozie.

Przy okazji przypominamy, że dla zawodników zespołów reprezentujących klub w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, letnie zgrupowania są obowiązkowe.9 października 2016

Choć ostatni letni obóz szkoleniowy naszego klubu zakończył się niewiele ponad miesiąc temu, my już pracujemy nad przyszłorocznymi zgrupowaniami. Zdajemy sobie sprawę, że wielu rodziców zaczyna planować urlopy na kolejny okres wakacyjny, a nam zależy na maksymalnie wysokiej frekwencji w Babimoście oraz Janowicach Wielkich. W związku z powyższym informujemy o datach naszych zgrupowań:

31 lipca - 6 sierpnia / roczniki 2001, 2002 / Babimost,
7 sierpnia - 13 sierpnia / roczniki 2003, 2004 / Babimost,
14 sierpnia - 20 sierpnia / roczniki 2005, 2006, 2007 / Babimost,
21 sierpnia - 27 sierpnia / roczniki 2008 i młodsze / Darłowo.

Pod koniec roku poinformujemy o szczegółach tych wyjazdów, w tym kosztach. Przypominamy, że zgrupowania dla zespołów grających w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej są obowiązkowym elementem przygotowań do kolejnego sezonu. Przy okazji informujemy także, że ferie zimowe w tym sezonie ponownie odbędą się wg sprawdzonego schematu - pierwszy tydzień wolny, a w drugim obozy dochodzeniowe i półkolonie.Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen