W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Wszystkie chętne dzieci i młodzież, wraz z rodzicami, zapraszamy na nabór do Klubu Sportowego Koziołek Poznań. Zachęcamy pasjonatów piłki nożnej urodzonych w latach 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017. Dołączyć do zespołów można w każdej chwili. Zapraszamy wszystkich chętnych na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu!

Sztab szkoleniowy

W naszym klubie każdy trening z dziećmi prowadzi dwóch trenerów - są to ludzie z doświadczeniem i certyfikatami zagranicznymi, absolwenci AWF po stażach w krajowych i zagranicznych, ale przede wszystkim ludzie z pasją i doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej.

Miejsce treningu

Nasze treningi wiosną, latem i jesienią odbywają na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej w Poznaniu. Obiekt został wyremontowany trzy lata temu i posiada sztuczną nawierzchnię 4 generacji zgodną z wymogami UEFA. Zimą wynajmujemy hale sportowe we wschodniej części Poznania - między Ratajami i Piątkowem.

Czas treningu

Każda jednostka treningowa trwa od jednej do półtorej godziny - w zależności od wieku. Jest to aktywny czas dla każdego dziecka. Nasze jednostki treningowe są wzorowane na tych, które mieliśmy okazję obserwować podczas staży w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.

Składki

Składki członkowskie wynoszą 140 zł - ogromna część z tego jest przeznaczana na opłaty za boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego i sale gimnastyczne. Dzięki naszej pracy, rodzice, poza sytuacjami wyjątkowymi, nie ponoszą dodatkowych kosztów. Szukamy sponsorów, którzy pomagają nam zakupić sprzęt, stroje sportowe.

Część naszego budżetu stanowią środki pozyskane w drodze konkursów Urzędu Miasta Poznania na realizowanie lub wspieranie zadań związanych z kulturą fizyczną i sportem. Dzięki tej współpracy otrzymujemy środki na nasze imprezy - Pomartech Cup i Marathon Ligę Mistrzów Koziołka oraz Młodzieżowe Centrum Sportu, jakim jesteśmy w związku ze szkoleniem uzdolnionej młodzieży. Co roku pozyskujemy również środki na prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży miasta Poznania w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Rozgrywki

Nasi zawodnicy z roczników 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012 uczestniczą w lidze WZPN. Sami także organizujemy wiele turniejów, rozgrywek, starając się by dzieci uczyły się nowych umiejętności bez presji wyników. Naszym największym osiągnięciem jest Marathon Liga Mistrzów Koziołka - rozgrywki dla młodych zawodników, w której wiosną i jesienią biorą udział 32 zespoły w rocznikach od 2010 do 2013. Dla najmłodszych przygotowujemy również cykliczne imprezy pod nazwą Drybluj jak Messi.

Trenuj z nami!

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Widzieliśmy jak szkolenie najmłodszych wygląda za granicą i chcemy przenieść te doświadczenia na nasz grunt. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt! Jeśli szukacie informacji o konkretnych rocznikach, zapraszamy do zakładek każdego z zespołów lub zadzwońcie pod numer 796 604 340.

Zapraszamy! Trenuj z pasją!
Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen