W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Właśnie zakończyła się runda jesienna rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Minione tygodnie pokazały, że naszym zawodnikom, szczególnie tym, którzy grają w starszych kategoriach wiekowych, przydałaby się szersza opieka medyczna. Do tej pory klub był w stanie zapewnić profesjonalną opiekę jedynie podczas meczów. Teraz to się zmieni - z KS Koziołek Poznań współpracować będzie fizjoterapeuta.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z dr Mateuszem W. Romanowskim, który prowadzi firmę osteopaci.com, świadczącą usługi z zakresu fizjoterapii oraz osteopatii. Dr Mateusz W. Romanowski to osteopata, specjalista w dziedzinie fizjoterapii, certyfikowany terapeuta powięzi, prodziekan w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej, wykładowca w Katedrze Reumatologii i Rehabilitacji UM w Poznaniu. Dr Mateusz W. Romanowski współpracuje ze Śremskim Klubem Sportowym Warta, Taekwondo Rapid Śrem, UKS Oaza Kórnik Taekwondo WTF oraz biegaczami z Runners Power. Gabinet naszego fizjoterapeuty znajduje się przy ulicy Serafitek 11 w Poznaniu. Poniżej adres strony internatowej oraz numer telefonu dr Mateusza W. Romanowskiego.

web: osteopaci.com
telefon: 512 046 048

Celem współpracy jest zapewnienie naszym zawodnikom pierwszej wizyty u fizjoterapeuty w przypadku kontuzji lub dolegliwości spowodowanych uprawianiem piłki nożnej. Ta konsultacja, po wcześniejszym wywiadzie, będzie dla naszych zawodników bezpłatna. Oczywiście, nie każdy uraz wiąże się z koniecznością wizyty u fizjoterapeuty, ale nierzadko potrzebna jest rehabilitacja lub pomoc w powrocie do pełnej sprawności. Koszt kolejnych wizyt, z rabatem dla naszych zawodników, wynosić będzie 80 złotych.

Piłka nożna to sport kontaktowy i czasami kontuzjogenny. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna okaże się pomocna naszym zawodnikom.


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen