W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Nasze drużyny Żaków Starszych i Młodszych rozegrały w swoje ostatnie turnieje organizowane przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.KS Koziołek Poznań 2009

W miniony weekend zespół Żaka Starszego Klubu Sportowego Koziołek Poznań wziął udział w czwartym tej wiosny turnieju Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Pierwsze spotkanie, rozegrane z Jurandem Koziegłowy, zakończyło się pewnym zwycięstwem naszego zespołu 2:0. Mieliśmy sporo sytuacji, ale tylko dwie udało się zakończyć zdobyciem goli. W drugim meczu przyszło nam rywalizować z liderem tabeli, zespołem MKS Trzemeszno. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, ale dwa gole po zmianie stron dały nam kolejne tego dnia zwycięstwo. Ostatnie spotkanie, które było jednocześnie rywalizacją o pozycję wicelidera, rozegraliśmy z UKS Talent Poznań. Nasz zespół szybko objął prowadzenie. Niestety, równie szybko straciliśmy gola i na przerwę schodziliśmy z remisem. Po przerwie Talent zdobył dwa gole, a my byliśmy w stanie odpowiedzieć na to tylko jedną bramką.

Wszystkim chłopcom należą się pochwały za grę tego dnia. Niedzielny turniej był ostatnią okazją do gry w tym formacie. Już we wrześniu pierwsze mecze na pełnowymiarowym boisku typu orlik.KS Koziołek Poznań 2010

W niedzielę, 27 maja, wzięliśmy udział w ostatnim w tym sezonie turnieju WZPN.

Pierwszy mecz z drużyną UKS Śrem przespaliśmy i wysoko przegraliśmy. Na szczęście w drugim meczu, gdzie naszym rywalem był zespół Orlika Mosina chłopcy zagrali bardzo agresywnie. Wysoki pressing i dużo udanych dryblingów dały nam dużą przewagę. Ostatecznie wygraliśmy 1:0. W ostatnim meczu przeciwko Liderowi Swarzędz znów zagraliśmy bardzo odważnie i ofensywnie. Chłopcy rozegrali kilka ładnych akcji, wygrali kilkanaście pojedynków 1 na 1 i ostatecznie wygrali 1:0. Po rozgrywkach trener Hubert nie krył zadowolenia - Jestem dumny z postępów, jakie drużyna zrobiła przez ostatnie kilka miesięcy.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen