W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami kolejna seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B1: 27 maja, 10.00 | KS Koziołek Poznań - SKS Unia Swarzędz

Po słabszym występie i porażce w poprzedniej kolejce, Juniorzy staną przed szansą na poprawę dorobku punktowego. Nie będzie to jednak łatwe, bo do Poznania przyjedzie wicelider tabeli.

Trampkarz Starszy C1: 27 maja, 14.00 | KS Koziołek Poznań - SKS Unia Swarzędz

Wymagający rywal przed podopiecznymi trenera Michała. Nasz niepokonany na własnym boisku zespół postara się o trzy punkty w spotkaniu z dobrze znanym przeciwnikiem.

Trampkarz Młodszy C2: 26 maja, 14.30 | KS Koziołek Poznań - AP Reissa Poznań

Zespół trenera Pawła po ostatnich dobrych spotkaniach awansował o kilka pozycji w tabeli. W sobotę powalczy o kolejne punkty i rewanż za porażkę 4:5 w rundzie jesiennej.

Młodzik Starszy D1: 26 maja, 16.30 | KS Koziołek Poznań - AP Reissa Konin

Duże wyzwanie przed zespołem rocznika 2005. Do Poznania przyjedzie bowiem lider tabeli. Podopiecznych trenera Huberta stać z pewnością na niespodziankę, tym bardziej po wysokim zwycięstwie przed tygodniem.

Młodzik Młodszy D2: 26 maja, 16.00 | UKS Orlik Poznań - KS Koziołek Poznań

Derbowy pojedynek czeka zawodników trenera Łukasza, którzy na wyjeździe zmierzą się z Orlikiem. Trzymamy kciuki, by nasza drużyna wracała po meczu w dobrych nastrojach.

Orlik Starszy E1: 26 maja, 9.30 | KS Koziołek Poznań - KKS Lechia Kostrzyn

Bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania w I lidze ma przed sobą zespół rocznika 2007. Czy uda się zdobyć komplet punktów w meczu z gośćmi z Kostrzyna?

Orlik Młodszy E2: 26 maja, 11.30 | KS Koziołek Poznań - SKS 13 Poznań

Dzięki trzem zwycięstwom z rzędu zespół trenera Marcina nadal pozostaje w grze o awans do II ligi. Liczymy, że nasz zespół w sobotnim pojedynku także powalczy o dobry wynik.

Żak Starszy F1: 27 maja, 10.00 | Turniej WZPN

Zespół rocznika 2009 po kilku tygodniach przerwy zmierzy się z dobrze znanymi rywalami w Trzemesznie. Czy uda się przełożyć dobre wyniki z Ligi Mistrzów Koziołka także na mecze ligowe?

Żak Młodszy F2: 27 maja, 9.00 | Turniej WZPN

Drużyna trenera Huberta tym razem będzie gospodarzem turnieju. Trzymamy kciuki za to, by nasi zawodnicy mieli sporo okazji do świętowania strzelonych goli.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen